1. Hunddagis
  2. Kungälv

Hunddagis, Kungälv

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

18 km
från
300 kr
/dag
150 recensioner
51
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)18 km
(150 recensioner)
51 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
"Superbra hundvakt! Trygg, omtänksam och jättefin med min åtta månaders ibland mycket livliga XoloitzcuintleTequila.Rekommenderas varmt! ❤️"
NinaN
Granskning av Nina
från
300 kr
/dag
MikaM

2. Mika

18.6 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt
2 recensioner
1
återkommande gäst

Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 4 dagar sen
MikaM

2. Mika

Ny djurvakt
Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷18.6 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 4 dagar sen
"Är väldigt trygg med att lämna min valp till Mika!"
MalinM
Granskning av Malin
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
Marcela LauritoM

3. Marcela Laurito

14.5 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Bor med 1 hund
Bor med Mixed Pandora
Marcela LauritoM

3. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets14.5 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Mixed Pandora
"Marcela & Paul are really kind, I trusted them right away with my dog Ollie. During the day Marcela kept me updated about Ollie with messages and pictures. I was really happy that Ollie was having such a great time :) Thanks so much! "
MalouM
Granskning av Malou
från
200 kr
/dag
NellieN

4. Nellie

18.1 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
NellieN

4. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt18.1 km
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
200 kr
/dag
AngelicaA

5. Angelica

19.6 km
från
350 kr
/dag
1 recension

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 9 dagar sen
AngelicaA

5. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg19.6 km
(1 recension)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 9 dagar sen
"Angelica & her partner were super sweet & were taking care of Luna while I was enjoying Liseberg. They were super nice to me & Luna. I would totally recommend booking their services. Thank you so much! 💜"
LaraL
Granskning av Lara
från
350 kr
/dag
EllaE

6. Ella

17.4 km
från
300 kr
/dag
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
EllaE

6. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg17.4 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
300 kr
/dag
SpoorthiS

7. Spoorthi

16.2 km - Tolered
från
190 kr
/dag
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
SpoorthiS

7. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 16.2 km - Tolered
(3 recensioner)
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
190 kr
/dag
EllaE

8. Ella

17.7 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Söker du hundvakt?

Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
EllaE

8. Ella

Söker du hundvakt?17.7 km
(1 recension)
Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
200 kr
/dag
PaulP

9. Paul

14.5 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
PaulP

9. Paul

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets14.5 km
(1 recension)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
ShwetaS

10. Shweta

8 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Dog lover

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
ShwetaS

10. Shweta

Dog lover8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
200 kr
/dag
BennyB

11. Benny

0.2 km
från
200 kr
/dag

Erfarenhet och kan passa med kort varsel.

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
BennyB

11. Benny

Erfarenhet och kan passa med kort varsel.0.2 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
200 kr
/dag
SibyllaS

12. Sibylla

15.4 km
från
400 kr
/dag
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

12. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt15.4 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/dag
JaffarJ

13. Jaffar

17.4 km
från
200 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

13. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig17.4 km
från
200 kr
/dag
SabrinaS

14. Sabrina

2.9 km
från
200 kr
/dag

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare

SabrinaS

14. Sabrina

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare 2.9 km
från
200 kr
/dag
yangY

15. yang

15.8 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
yangY

15. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs15.8 km
(1 recension)
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
200 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Kungälv för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Kungälv att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Kungälv som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Kungälv bokar hunddagis på Pawshake. Över 178 djurägare i Kungälv har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express