1. Hunddagis
  2. Löddeköpinge

Hunddagis, Löddeköpinge

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
MatildaM

1. Matilda

0.3 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning

Senast aktiv 3 dagar sen
MatildaM

1. Matilda

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning0.3 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
"Det kändes så tryggt att lämna katterna hos Matilda att jag kunde fokusera på mitt ärende till 100% utan den minsta oro. Hon var väldigt kommunikativ och flexibel när jag behövde förlänga vistelsen. Kommer definitivt anlita henne igen."
MaxM
Granskning av Max
från
200 kr
/dag
MildaM

2. Milda

18.4 km
från
300 kr
/dag
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
MildaM

2. Milda

Most attentive care for your pets!18.4 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
från
300 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
HimadriH

3. Himadri

18.6 km
från
360 kr
/dag
1 recension

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
HimadriH

3. Himadri

Make your pet feel loved alltid18.6 km
(1 recension)
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
360 kr
/dag
TerenceT

4. Terence

19.5 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Dogs are my passion and safe space!

Senast aktiv 9 dagar sen
TerenceT

4. Terence

Ny djurvakt
Dogs are my passion and safe space!19.5 km
Senast aktiv 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
TovaT

5. Tova

14.8 km
från
200 kr
/dag

TovaT

5. Tova

14.8 km
från
200 kr
/dag
AnastasiiaA

6. Anastasiia

19.1 km
från
200 kr
/dag

Katt- och småhundsvakt– Ett kärleksfullt hem🌸

AnastasiiaA

6. Anastasiia

Katt- och småhundsvakt– Ett kärleksfullt hem🌸19.1 km
från
200 kr
/dag
IstvanI

7. Istvan

19.3 km
från
369 kr
/dag
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
IstvanI

7. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake19.3 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
"Istvan en zijn vriendin waren heel goed met ons hondje. Ze ging er meerdere keren met plezier naar toe. We kunnen hen zeker aanbevelen. "
SamS
Granskning av Sam
från
369 kr
/dag
SofiaS

8. Sofia

19.3 km
från
500 kr
/dag
19 recensioner
9
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
SofiaS

8. Sofia

Studerande djurvän 19.3 km
(19 recensioner)
9 återkommande gäster
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
500 kr
/dag
EmelieE

9. Emelie

18 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Hundpassning med mycket kärlek❤️

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
EmelieE

9. Emelie

Hundpassning med mycket kärlek❤️18 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
jenniferJ

10. jennifer

17.2 km
från
250 kr
/dag
1 recension

Djurvän söker sällskap

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
jenniferJ

10. jennifer

Djurvän söker sällskap17.2 km
(1 recension)
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
från
250 kr
/dag
HampusH

11. Hampus

18.5 km
från
200 kr
/dag

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

11. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys18.5 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/dag
LoraL

12. Lora

18 km
från
250 kr
/dag
2 recensioner

Looking forward to meeting your pets! 🌞

Svarar vanligtvis inom en dag
LoraL

12. Lora

Looking forward to meeting your pets! 🌞18 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
250 kr
/dag
LisaL

13. Lisa

17.2 km
från
350 kr
/dag
1 recension

Långa promenader, hundkompis & valpträning

Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
LisaL

13. Lisa

Långa promenader, hundkompis & valpträning17.2 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
från
350 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Löddeköpinge för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Löddeköpinge att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Löddeköpinge som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Löddeköpinge bokar hunddagis på Pawshake. Över 343 djurägare i Löddeköpinge har lämnat en recension, med ett medel på 4.98/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express