1. Hunddagis
  2. Sundbyberg

Hunddagis, Sundbyberg

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
CalleC

1. Calle

6.5 km
från
449 kr
/dag
1 recension

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!

Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 12 dagar sen
CalleC

1. Calle

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!6.5 km
(1 recension)
Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 12 dagar sen
från
449 kr
/dag
RebeccaR

2. Rebecca

16.9 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Ordningsam tjej som älskar djur!

RebeccaR

2. Rebecca

Ordningsam tjej som älskar djur! 16.9 km
(1 recension)
från
200 kr
/dag
AlperenA

3. Alperen

14 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

3. Alperen

Dog Lover & Engineer14 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
MakdaM

4. Makda

15.2 km
från
300 kr
/dag

Omsorgsfull katt- och hundvakt och fysiostudent

MakdaM

4. Makda

Omsorgsfull katt- och hundvakt och fysiostudent15.2 km
från
300 kr
/dag
NoaN

5. Noa

9.7 km
från
350 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Loving Care for Your Furry Family Member

Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
NoaN

5. Noa

Loving Care for Your Furry Family Member9.7 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
från
350 kr
/dag
JoosjeJ

6. Joosje

18.1 km
från
350 kr
/dag

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

6. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till18.1 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
350 kr
/dag
MoaM

7. Moa

14.5 km
från
300 kr
/dag
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

7. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 14.5 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
AzaliiaA

8. Azaliia

7.8 km - Hässelby-Vällingby
från
300 kr
/dag
6 recensioner
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
AzaliiaA

8. Azaliia

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!7.8 km - Hässelby-Vällingby
(6 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
300 kr
/dag