1. Hundrastning
  2. Malmö

Hundrastning, Malmö

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
TildeT

1. Tilde

5.5 km
från
200 kr
/promenad
Ny djurvakt

Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
TildeT

1. Tilde

Ny djurvakt
Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾5.5 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
200 kr
/promenad
NataliaN

2. Natalia

1.2 km - Rörsjöstaden
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
NataliaN

2. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person1.2 km - Rörsjöstaden
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AmiA

3. Ami

3.2 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 9 dagar sen
AmiA

3. Ami

Ny djurvakt
Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱3.2 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 9 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AmirA

4. Amir

0.3 km - Malmö
från
200 kr
/promenad
1 recension

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 2 dagar sen
AmirA

4. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits0.3 km - Malmö
(1 recension)
Senast aktiv 2 dagar sen
från
200 kr
/promenad
DavidD

5. David

1.2 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 10 dagar sen
DavidD

5. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö1.2 km
(2 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 10 dagar sen
"Vi är väldigt, väldigt nöjda med David som hundvakt! Han är lugn och trygg, kommer punktligt och har väldigt fin hand med vår hund. Vi kan varmt rekommendera David😊"
HannaH
Granskning av Hanna
från
100 kr
/promenad
MariaM

6. Maria

0.4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Senast aktiv 9 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
MariaM

6. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)0.4 km
(1 recension)
Senast aktiv 9 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/promenad
AlyssaA

7. Alyssa

2.6 km
från
100 kr
/promenad

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

7. Alyssa

Whisker-Approved Sitting2.6 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
MayraM

8. Mayra

1.7 km
från
200 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad
MayraM

8. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾1.7 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad
från
200 kr
/promenad
HimadriH

9. Himadri

1.3 km
från
175 kr
/promenad
1 recension

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
HimadriH

9. Himadri

Make your pet feel loved alltid1.3 km
(1 recension)
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
175 kr
/promenad
Leslie AnnL

10. Leslie Ann

3.1 km - Fosie
från
220 kr
/promenad
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv 2 dagar sen
Leslie AnnL

10. Leslie Ann

Stay at Home Mom 3.1 km - Fosie
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
från
220 kr
/promenad
SaliS

11. Sali

0.7 km
från
400 kr
/promenad

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
SaliS

11. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt0.7 km
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
från
400 kr
/promenad
SarahS

12. Sarah

1 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SarahS

12. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö1 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
TerenceT

13. Terence

0.4 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Dogs are my passion and safe space!

Senast aktiv 9 dagar sen
TerenceT

13. Terence

Ny djurvakt
Dogs are my passion and safe space!0.4 km
Senast aktiv 9 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Cecilia ElizabethC

14. Cecilia Elizabeth

1.2 km
från
100 kr
/promenad

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter

Svarar vanligtvis inom en timme
Cecilia ElizabethC

14. Cecilia Elizabeth

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter1.2 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
ErhesE

15. Erhes

1.2 km - Rörsjöstaden
från
100 kr
/promenad

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

15. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning1.2 km - Rörsjöstaden
från
100 kr
/promenad
MildaM

16. Milda

2.9 km
från
150 kr
/promenad
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
MildaM

16. Milda

Most attentive care for your pets!2.9 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
"Både vi och vår hund trivs bra med Milda. Vi kommer definitivt använda oss av Milda när vi behöver hjälp nästa gång. Kan varmt rekommendera Milda!"
ChristinaC
Granskning av Christina
från
150 kr
/promenad
IstvanI

17. Istvan

0.3 km
från
225 kr
/promenad
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
IstvanI

17. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake0.3 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
"Var jättebra med hunden och väldigt omtänksam!"
PatrickP
Granskning av Patrick
från
225 kr
/promenad
SofiaS

18. Sofia

0.3 km
från
120 kr
/promenad
19 recensioner
9
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
SofiaS

18. Sofia

Studerande djurvän 0.3 km
(19 recensioner)
9 återkommande gäster
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
120 kr
/promenad
SamS

19. Sam

2.3 km
från
190 kr
/promenad
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

19. Sam

Safe and Reliable Animal Care2.3 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Pålitlig, professionell och fantastisk med vår hund som har särskilda behov. Reliable, professional and fantastic with our dog with special needs."
EricaE
Granskning av Erica
från
190 kr
/promenad
FatimaF

20. Fatima

2.5 km
från
170 kr
/promenad
18 recensioner
10
återkommande gäster

Med kärlek som djurälskare!

Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
FatimaF

20. Fatima

Med kärlek som djurälskare! 2.5 km
(18 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
från
170 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Malmö som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Malmö och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Malmö . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Malmö bokar hundpromenader på Pawshake. Över 741 djurägare i Malmö har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express