1. Hundrastning
  2. Malmö

Hundrastning, Malmö

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
DavidD

1. David

2.3 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
DavidD

1. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö2.3 km
(2 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
"Vi är väldigt, väldigt nöjda med David som hundvakt! Han är lugn och trygg, kommer punktligt och har väldigt fin hand med vår hund. Vi kan varmt rekommendera David😊"
HannaH
Granskning av Hanna
från
100 kr
/promenad
AmirA

2. Amir

3.3 km - Malmö
från
200 kr
/promenad
1 recension

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
AmirA

2. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits3.3 km - Malmö
(1 recension)
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MayraM

3. Mayra

3.2 km
från
200 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Senast aktiv igår
MayraM

3. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾3.2 km
Senast aktiv igår
från
200 kr
/promenad
MariaM

4. Maria

3.1 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Senast kontaktad 12 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
MariaM

4. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)3.1 km
(1 recension)
Senast kontaktad 12 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AlyssaA

5. Alyssa

2.9 km
från
100 kr
/promenad

Whisker-Approved Sitting

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
AlyssaA

5. Alyssa

Whisker-Approved Sitting2.9 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
HimadriH

6. Himadri

1.9 km
från
175 kr
/promenad
Ny djurvakt

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
HimadriH

6. Himadri

Ny djurvakt
Make your pet feel loved alltid1.9 km
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
175 kr
/promenad
SarahS

7. Sarah

4.1 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
SarahS

7. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö4.1 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
JuyeonJ

8. Juyeon

2.3 km
från
100 kr
/promenad

Dog lover is here

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 10 dagar sen
JuyeonJ

8. Juyeon

Dog lover is here2.3 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
100 kr
/promenad
SaliS

9. Sali

3.7 km
från
400 kr
/promenad

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
SaliS

9. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt3.7 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
400 kr
/promenad
TerenceT

10. Terence

2.9 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Dogs are my passion and safe space!

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
TerenceT

10. Terence

Ny djurvakt
Dogs are my passion and safe space!2.9 km
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Cecilia ElizabethC

11. Cecilia Elizabeth

2.3 km
från
100 kr
/promenad

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
Cecilia ElizabethC

11. Cecilia Elizabeth

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter2.3 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
från
100 kr
/promenad
ErhesE

12. Erhes

2.3 km - Rörsjöstaden
från
100 kr
/promenad

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

12. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning2.3 km - Rörsjöstaden
från
100 kr
/promenad
MildaM

13. Milda

4.5 km
från
150 kr
/promenad
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
MildaM

13. Milda

Most attentive care for your pets!4.5 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
"Både vi och vår hund trivs bra med Milda. Vi kommer definitivt använda oss av Milda när vi behöver hjälp nästa gång. Kan varmt rekommendera Milda!"
ChristinaC
Granskning av Christina
från
150 kr
/promenad
IstvanI

14. Istvan

2.9 km
från
225 kr
/promenad
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
IstvanI

14. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake2.9 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
"Var jättebra med hunden och väldigt omtänksam!"
PatrickP
Granskning av Patrick
från
225 kr
/promenad
SofiaS

15. Sofia

2.9 km
från
120 kr
/promenad
19 recensioner
9
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
SofiaS

15. Sofia

Studerande djurvän 2.9 km
(19 recensioner)
9 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
120 kr
/promenad
SamS

16. Sam

3.2 km
från
190 kr
/promenad
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 6 dagar sen
SamS

16. Sam

Safe and Reliable Animal Care3.2 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 6 dagar sen
"Pålitlig, professionell och fantastisk med vår hund som har särskilda behov. Reliable, professional and fantastic with our dog with special needs."
EricaE
Granskning av Erica
från
190 kr
/promenad
FatimaF

17. Fatima

5.6 km
från
170 kr
/promenad
18 recensioner
10
återkommande gäster

Med kärlek som djurälskare!

Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
FatimaF

17. Fatima

Med kärlek som djurälskare! 5.6 km
(18 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
från
170 kr
/promenad
KamilaK

18. Kamila

0.6 km - Kirseberg
från
100 kr
/promenad
20 recensioner
7
återkommande gäster

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
KamilaK

18. Kamila

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺0.6 km - Kirseberg
(20 recensioner)
7 återkommande gäster
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
MikaM

19. Mika

3.9 km
från
130 kr
/promenad
4 recensioner
1
återkommande gäst

Animals are the only pure souls left to love.

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
MikaM

19. Mika

Animals are the only pure souls left to love.3.9 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
130 kr
/promenad
NoraN

20. Nora

1.6 km
från
150 kr
/promenad
18 recensioner
7
återkommande gäster

Passionerad Djurälskare

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
NoraN

20. Nora

Passionerad Djurälskare1.6 km
(18 recensioner)
7 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
150 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Malmö som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Malmö och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Malmö . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Malmö bokar hundpromenader på Pawshake. Över 740 djurägare i Malmö har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express