1. Djurpassning
  2. Malmö

Djurpassning, Malmö

En pålitlig djurvakt besöker ditt husdjur hemma hos dig

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ErhesE

1. Erhes

0.9 km - Rörsjöstaden
från
150 kr
/dag

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

1. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning0.9 km - Rörsjöstaden
från
150 kr
/dag
NiinaN

2. Niina

3.7 km
från
150 kr
/dag

Erfaren och pålitlig djurvän

Svarar vanligtvis inom en dag
NiinaN

2. Niina

Erfaren och pålitlig djurvän 3.7 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/dag
AmandaA

3. Amanda

4 km
från
180 kr
/dag
15 recensioner
8
återkommande gäster

Petsitter för dina kära djur ♥️

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
AmandaA

3. Amanda

Petsitter för dina kära djur ♥️4 km
(15 recensioner)
8 återkommande gäster
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
"Amanda was the best choice. She was attentive and sweet, and took great care of my cat 💖 now I know who I can call when I need to travel. Thanks, Amanda!!! "
DanielleD
Granskning av Danielle
från
180 kr
/dag
SamS

4. Sam

0.7 km
från
190 kr
/dag
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

4. Sam

Safe and Reliable Animal Care0.7 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Helt fantastisk kattvakt till våran Nisse! Vi är supernöjda och kommer garanterat använda Sam igen när vi behöver. Pålitlig och engagerad på riktigt. Bättre får man inte. "
CarolineC
Granskning av Caroline
från
190 kr
/dag
IstvanI

5. Istvan

1.7 km
från
222 kr
/dag
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
IstvanI

5. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake1.7 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
"Pålitlig punktlig och väldigt trevlig. Min hund trivs jätte bra hos honom"
NancyN
Granskning av Nancy
från
222 kr
/dag
LoraL

6. Lora

1.6 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Looking forward to meeting your pets! 🌞

Svarar vanligtvis inom en dag
LoraL

6. Lora

Looking forward to meeting your pets! 🌞1.6 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Lora looked after our two cats when we were away and she did an amazing job! She’s great with animals and our two boys were well looked after 🌸 She sent us updates and picture every day, so we felt safe leaving them in her care 🥰 Thank you again!"
ElsaE
Granskning av Elsa
från
200 kr
/dag
OliviaO

7. Olivia

2.7 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv igår
OliviaO

7. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 2.7 km
(5 recensioner)
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
AlyssaA

8. Alyssa

3.8 km
från
150 kr
/dag

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

8. Alyssa

Whisker-Approved Sitting3.8 km
Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
150 kr
/dag
CarolinneC

9. Carolinne

2 km
från
200 kr
/dag

Safe hands, long walks, and lots of love 💖

Bor med 2 hundar
Bor med Bearded Collie Buddy
CarolinneC

9. Carolinne

Safe hands, long walks, and lots of love 💖2 km
Bor med 2 hundar
Bor med Bearded Collie Buddy
från
200 kr
/dag
DeaD

10. Dea

1.6 km
från
370 kr
/dag

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅

Svarar vanligtvis inom en dag
DeaD

10. Dea

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅 1.6 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
370 kr
/dag