1. Husvakt
  2. Huddinge

Husvakt, Huddinge

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
EviE

1. Evi

7.9 km
från
350 kr
/natt
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast aktiv 9 dagar sen
Bor med 1 katt
EviE

1. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt7.9 km
(1 recension)
Senast aktiv 9 dagar sen
Bor med 1 katt
från
350 kr
/natt
PetronelaP

2. Petronela

5.7 km
från
370 kr
/natt

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 2 katter
PetronelaP

2. Petronela

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats 5.7 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 2 katter
från
370 kr
/natt
MilenaM

3. Milena

11.2 km
från
900 kr
/natt

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar

Senast aktiv 13 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

3. Milena

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar11.2 km
Senast aktiv 13 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
900 kr
/natt
AnneliA

4. Anneli

12.2 km
från
350 kr
/natt

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

4. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 12.2 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
350 kr
/natt
ClaudiaC

5. Claudia

11.8 km
från
400 kr
/natt

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

5. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!11.8 km
från
400 kr
/natt
OksanaO

6. Oksana

10.7 km
från
350 kr
/natt

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
OksanaO

6. Oksana

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends10.7 km
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt
MoaM

7. Moa

8.1 km
från
595 kr
/natt
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

7. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 8.1 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
595 kr
/natt
AvaA

8. Ava

19.8 km
från
800 kr
/natt

Trygg & kärleksfull hundvakt nära dig

Bor med 1 hund
Bor med Pomeranian Cappuccino
AvaA

8. Ava

Trygg & kärleksfull hundvakt nära dig 19.8 km
Bor med 1 hund
Bor med Pomeranian Cappuccino
från
800 kr
/natt
EssieE

9. Essie

7.3 km
från
450 kr
/natt

jag älskar hundar och längtar efter att få träffa de!

Svarar vanligtvis inom en dag
EssieE

9. Essie

jag älskar hundar och längtar efter att få träffa de!7.3 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
450 kr
/natt