1. Husvakt
  2. Solna

Husvakt, Solna

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
NannaN

1. Nanna

5.5 km
från
350 kr
/natt

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
NannaN

1. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 5.5 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
350 kr
/natt
JonnaJ

2. Jonna

8.9 km
från
350 kr
/natt
2 recensioner

💗🐶🐕💗

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
JonnaJ

2. Jonna

💗🐶🐕💗8.9 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
350 kr
/natt
KarlaK

3. Karla

7 km
från
400 kr
/natt
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KarlaK

3. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes7 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
400 kr
/natt
AzaliiaA

4. Azaliia

10.1 km
från
500 kr
/natt
6 recensioner
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
AzaliiaA

4. Azaliia

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!10.1 km
(6 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
500 kr
/natt
SanazS

5. Sanaz

1 km
från
350 kr
/natt
2 recensioner

Trygg och kärleksfull kattvakt med egen Ragdoll (innekatt)

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
SanazS

5. Sanaz

Trygg och kärleksfull kattvakt med egen Ragdoll (innekatt)1 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
från
350 kr
/natt
LeilaL

6. Leila

13.5 km
från
500 kr
/natt

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
LeilaL

6. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 13.5 km
Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
500 kr
/natt
AnastasiiaA

7. Anastasiia

18.1 km
från
250 kr
/natt

Just a girl who really love pets 🐾💗

Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
AnastasiiaA

7. Anastasiia

Just a girl who really love pets 🐾💗18.1 km
Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
från
250 kr
/natt
EviE

8. Evi

12.4 km
från
350 kr
/natt
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
EviE

8. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt12.4 km
(1 recension)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
från
350 kr
/natt
MilenaM

9. Milena

7.3 km
från
900 kr
/natt

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

9. Milena

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar7.3 km
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
900 kr
/natt
AnneliA

10. Anneli

10.3 km
från
350 kr
/natt

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

10. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 10.3 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
350 kr
/natt
ClaudiaC

11. Claudia

6 km
från
400 kr
/natt

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

11. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!6 km
från
400 kr
/natt
OksanaO

12. Oksana

6.7 km
från
350 kr
/natt

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
OksanaO

12. Oksana

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends6.7 km
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt
MoaM

13. Moa

9.4 km
från
595 kr
/natt
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

13. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 9.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
595 kr
/natt
AvaA

14. Ava

2.8 km
från
800 kr
/natt

Trygg & kärleksfull hundvakt nära dig

Bor med 1 hund
Bor med Pomeranian Cappuccino
AvaA

14. Ava

Trygg & kärleksfull hundvakt nära dig 2.8 km
Bor med 1 hund
Bor med Pomeranian Cappuccino
från
800 kr
/natt