1. Husvakt
  2. Lindome

Husvakt, Lindome

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

13.4 km
från
300 kr
/natt
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)13.4 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Laura har passat mina katter några gånger nu och det har fungerat bra varje gång!"
AnnicaA
Granskning av Annica
från
300 kr
/natt
VictoriaV

2. Victoria

9.3 km
från
300 kr
/natt
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 2 katter
VictoriaV

2. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare9.3 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 2 katter
från
300 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
DariaD

3. Daria

6.9 km
från
300 kr
/natt
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
DariaD

3. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀6.9 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
300 kr
/natt
OkuliinaO

4. Okuliina

15.2 km
från
325 kr
/natt
11 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 3 katter
OkuliinaO

4. Okuliina

Loving and experienced care for your pet15.2 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 3 katter
"Okuliina stayed with our 16-year old dog Zähnchen at our house and I can only recommend her! She took such good care about her, send me frequent updates with pictures, which gave me such a good feeling. Thank you again Okuliina! "
Esther-MarieE
Granskning av Esther-Marie
från
325 kr
/natt
InaI

5. Ina

5.9 km
från
300 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
InaI

5. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!5.9 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/natt
AdriannaA

6. Adrianna

15.6 km
från
270 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

6. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning15.6 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
270 kr
/natt
EllaE

7. Ella

12.6 km
från
400 kr
/natt
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
EllaE

7. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg12.6 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"Ella took perfect care of my two cats during my vacation. She gave me multiple updates everyday, lots of fotos and videos. My cats was very comfortable with her and I actually think they didn't miss me a second, cause they got more cuddles and attention from Ella than me! Would recommend Ella to everyone, it really shows that she likes animals and knows how to handle them! "
KlaraK
Granskning av Klara
från
400 kr
/natt
FransF

8. Frans

7.6 km
från
299 kr
/natt
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
FransF

8. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!7.6 km
(2 recensioner)
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
299 kr
/natt
AmeliaA

9. Amelia

9.3 km
från
450 kr
/natt
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
AmeliaA

9. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt9.3 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
"Amelia är en riktig klippa! Hon bodde i mitt hus och tog hand om mina tre hundar och det gick jättebra. En av dem är lite svår men Amelia var tålmodig och fick god kontakt även med den hunden. Kan varmt rekommendera Amelia!"
RebeccaR
Granskning av Rebecca
från
450 kr
/natt
SpoorthiS

10. Spoorthi

14.3 km
från
320 kr
/natt
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
SpoorthiS

10. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 14.3 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
320 kr
/natt
AngelicaA

11. Angelica

9.6 km
från
350 kr
/natt
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
AngelicaA

11. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg9.6 km
(2 recensioner)
Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
från
350 kr
/natt
DanielaD

12. Daniela

12.3 km
från
300 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Caring for pets like my own 💕

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad igår
DanielaD

12. Daniela

Caring for pets like my own 💕12.3 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
300 kr
/natt
FrederikkeF

13. Frederikke

15.8 km
från
400 kr
/natt

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

13. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden15.8 km
Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/natt
PatriciaP

14. Patricia

9.3 km
från
300 kr
/natt

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
PatriciaP

14. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️9.3 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
300 kr
/natt
MeenamM

15. Meenam

9.5 km
från
750 kr
/natt
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

15. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på9.5 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
750 kr
/natt
yangY

16. yang

13.9 km
från
300 kr
/natt
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 13 dagar sen
yangY

16. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs13.9 km
(1 recension)
Senast aktiv 13 dagar sen
från
300 kr
/natt
KarinK

17. Karin

14 km
från
300 kr
/natt

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

17. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader14 km
Bor med 3 katter
från
300 kr
/natt
JohannaJ

18. Johanna

12.6 km
från
300 kr
/natt

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

18. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana12.6 km
från
300 kr
/natt
RebeccaR

19. Rebecca

0.3 km
från
500 kr
/natt

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!

Bor med 1 katt
RebeccaR

19. Rebecca

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!0.3 km
Bor med 1 katt
från
500 kr
/natt
HaribhaskarH

20. Haribhaskar

9.8 km
från
300 kr
/natt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

20. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home9.8 km
från
300 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Lindome medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Lindome.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Lindome sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Lindome bokar husvakt på Pawshake. Över 210 djurägare i Lindome har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express