1. Husvakt
  2. Björröd-Landvetter

Husvakt, Björröd-Landvetter

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
DariaD

1. Daria

16.9 km
från
300 kr
/natt
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
DariaD

1. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀16.9 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
300 kr
/natt
AdriannaA

2. Adrianna

18.1 km
från
270 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

2. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning18.1 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
från
270 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
InaI

3. Ina

16 km
från
300 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
InaI

3. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!16 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
från
300 kr
/natt
FransF

4. Frans

17.3 km - Krokslätt
från
299 kr
/natt
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
FransF

4. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!17.3 km - Krokslätt
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
299 kr
/natt
HaribhaskarH

5. Haribhaskar

19.7 km
från
300 kr
/natt
Ny djurvakt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

5. Haribhaskar

Ny djurvakt
Pet parent missing his lovely dog at home19.7 km
från
300 kr
/natt
AngelicaA

6. Angelica

18.4 km
från
350 kr
/natt
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
AngelicaA

6. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg18.4 km
(2 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
från
350 kr
/natt
PatriciaP

7. Patricia

17.9 km
från
300 kr
/natt

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast aktiv 4 dagar sen
PatriciaP

7. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️17.9 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
300 kr
/natt
JohannaJ

8. Johanna

15.5 km
från
300 kr
/natt

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

8. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana15.5 km
från
300 kr
/natt
RebeccaR

9. Rebecca

15.4 km
från
500 kr
/natt

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!

RebeccaR

9. Rebecca

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!15.4 km
från
500 kr
/natt
AmeliaA

10. Amelia

17.9 km
från
450 kr
/natt
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
AmeliaA

10. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt17.9 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
"Amelia är en riktig klippa! Hon bodde i mitt hus och tog hand om mina tre hundar och det gick jättebra. En av dem är lite svår men Amelia var tålmodig och fick god kontakt även med den hunden. Kan varmt rekommendera Amelia!"
RebeccaR
Granskning av Rebecca
från
450 kr
/natt
KingaK

11. Kinga

20 km
från
350 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Pet sitting in Göteborg💗

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
KingaK

11. Kinga

Pet sitting in Göteborg💗 20 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Björröd-Landvetter medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Björröd-Landvetter.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Björröd-Landvetter sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Björröd-Landvetter bokar husvakt på Pawshake. Över 206 djurägare i Björröd-Landvetter har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express