1. Husvakt
  2. Kungälv

Husvakt, Kungälv

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

18.8 km
från
300 kr
/natt
152 recensioner
52
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad igår
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)18.8 km
(152 recensioner)
52 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad igår
"Laura tog hand om min katt när jag var tvungen att åka iväg 1 natt😻. Jag fick uppdateringar och min katt hade det jättebra."
PaulineP
Granskning av Pauline
från
300 kr
/natt
AdriannaA

2. Adrianna

13.6 km
från
270 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

2. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning13.6 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
från
270 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
DanaD

3. Dana

8 km
från
300 kr
/natt
12 recensioner
3
återkommande gäster

A Cat Person prefer Cats

Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv igår
DanaD

3. Dana

A Cat Person prefer Cats8 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv igår
" Dana is a fantastic pet sitter. It is our second time booking to house sit our cat Annie. Thank you again, Dana for looking after our cat and for the great communication. We could see Annie was very well looked after and happy when we returned. :)"
ClaireC
Granskning av Claire
från
300 kr
/natt
OkuliinaO

4. Okuliina

15.7 km
från
325 kr
/natt
10 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
OkuliinaO

4. Okuliina

Loving and experienced care for your pet15.7 km
(10 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
"Okuliina is the best house/catsitter we ever had. She's reliable, takes great care of the cats and apartment and communication with her is effortless. Will definitely book her again in the future!"
MarisaM
Granskning av Marisa
från
325 kr
/natt
EllaE

5. Ella

18.1 km
från
400 kr
/natt
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
EllaE

5. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg18.1 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
"Ella took perfect care of my two cats during my vacation. She gave me multiple updates everyday, lots of fotos and videos. My cats was very comfortable with her and I actually think they didn't miss me a second, cause they got more cuddles and attention from Ella than me! Would recommend Ella to everyone, it really shows that she likes animals and knows how to handle them! "
KlaraK
Granskning av Klara
från
400 kr
/natt
SpoorthiS

6. Spoorthi

16.9 km - Tolered
från
320 kr
/natt
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
SpoorthiS

6. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 16.9 km - Tolered
(3 recensioner)
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
320 kr
/natt
KarinK

7. Karin

17.1 km
från
300 kr
/natt

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

7. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader17.1 km
Bor med 3 katter
från
300 kr
/natt
JohannaJ

8. Johanna

16.8 km
från
300 kr
/natt

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

8. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana16.8 km
från
300 kr
/natt
yangY

9. yang

16.4 km
från
300 kr
/natt
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 6 dagar sen
yangY

9. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs16.4 km
(1 recension)
Senast aktiv 6 dagar sen
från
300 kr
/natt
FrederikkeF

10. Frederikke

13.5 km - Backa
från
400 kr
/natt

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

10. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden13.5 km - Backa
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/natt
KingaK

11. Kinga

19.9 km
från
350 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Pet sitting in Göteborg💗

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
KingaK

11. Kinga

Pet sitting in Göteborg💗 19.9 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt
MartinaM

12. Martina

12.6 km
från
800 kr
/natt

Dogs have always been a light in my life ..

Svarar vanligtvis inom en dag
MartinaM

12. Martina

Dogs have always been a light in my life ..12.6 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
800 kr
/natt
SabrinaS

13. Sabrina

2.3 km
från
375 kr
/natt

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare

SabrinaS

13. Sabrina

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare 2.3 km
från
375 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Kungälv medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Kungälv.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Kungälv sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Kungälv bokar husvakt på Pawshake. Över 206 djurägare i Kungälv har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express