1. Hunddagis
  2. Kungälv

Hunddagis, Kungälv

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

18.8 km
från
300 kr
/dag
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)18.8 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"Det kändes väldigt tryggt att lämna vår valp hos Laura. Så trevlig och professionell tjej som återkopplar snabbt. Charlie såg fram emot att få komma till henne, så det kändes tryggt. Rekommenderar ❤️"
AnnaA
Granskning av Anna
från
300 kr
/dag
Marcela LauritoM

2. Marcela Laurito

15.3 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
Marcela LauritoM

2. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets15.3 km
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Marcela & Paul are really kind, I trusted them right away with my dog Ollie. During the day Marcela kept me updated about Ollie with messages and pictures. I was really happy that Ollie was having such a great time :) Thanks so much! "
MalouM
Granskning av Malou
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MikaM

3. Mika

19.3 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv idag
MikaM

3. Mika

Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷19.3 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv idag
"Väldigt tryggt att lämna Buster hos Mika."
MalinM
Granskning av Malin
från
200 kr
/dag
EllaE

4. Ella

18.1 km
från
300 kr
/dag
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast bokad igår
Senast kontaktad
EllaE

4. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg18.1 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad igår
Senast kontaktad
från
300 kr
/dag
ShwetaS

5. Shweta

6.9 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Dog lover

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
ShwetaS

5. Shweta

Dog lover6.9 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
200 kr
/dag
SpoorthiS

6. Spoorthi

16.9 km
från
280 kr
/dag
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
SpoorthiS

6. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 16.9 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
från
280 kr
/dag
EllaE

7. Ella

17.9 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Söker du hundvakt?

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
EllaE

7. Ella

Söker du hundvakt?17.9 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
200 kr
/dag
BennyB

8. Benny

1.2 km
från
200 kr
/dag

Erfarenhet och kan passa med kort varsel.

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
BennyB

8. Benny

Erfarenhet och kan passa med kort varsel.1.2 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
NellieN

9. Nellie

18.5 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 3 dagar sen
NellieN

9. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt18.5 km
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
yangY

10. yang

16.4 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 12 dagar sen
yangY

10. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs16.4 km
(1 recension)
Senast aktiv 12 dagar sen
från
200 kr
/dag
PaulP

11. Paul

15.3 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 14 dagar sen
PaulP

11. Paul

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets15.3 km
(1 recension)
Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 14 dagar sen
från
200 kr
/dag
SibyllaS

12. Sibylla

16 km
från
400 kr
/dag
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

12. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt16 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/dag
JaffarJ

13. Jaffar

17.9 km
från
200 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

13. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig17.9 km
från
200 kr
/dag
SabrinaS

14. Sabrina

2.3 km
från
200 kr
/dag

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare

SabrinaS

14. Sabrina

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare 2.3 km
från
200 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Kungälv för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Kungälv att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Kungälv som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Kungälv bokar hunddagis på Pawshake. Över 185 djurägare i Kungälv har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express