1. Hunddagis
  2. Malmö

Hunddagis, Malmö

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
TildeT

1. Tilde

5.3 km
från
400 kr
/dag
Ny djurvakt

Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾

Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
TildeT

1. Tilde

Ny djurvakt
Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾5.3 km
Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
400 kr
/dag
AmiA

2. Ami

4.3 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 10 dagar sen
AmiA

2. Ami

Ny djurvakt
Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱4.3 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 10 dagar sen
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
Leslie AnnL

3. Leslie Ann

4.9 km - Fosie
från
450 kr
/dag
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv 3 dagar sen
Leslie AnnL

3. Leslie Ann

Stay at Home Mom 4.9 km - Fosie
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
450 kr
/dag
MatildaM

4. Matilda

17.5 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning

Senast aktiv 4 dagar sen
MatildaM

4. Matilda

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning17.5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
"Det kändes så tryggt att lämna katterna hos Matilda att jag kunde fokusera på mitt ärende till 100% utan den minsta oro. Hon var väldigt kommunikativ och flexibel när jag behövde förlänga vistelsen. Kommer definitivt anlita henne igen."
MaxM
Granskning av Max
från
200 kr
/dag
AmandaA

5. Amanda

4 km
från
250 kr
/dag
15 recensioner
8
återkommande gäster

Petsitter för dina kära djur ♥️

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
AmandaA

5. Amanda

Petsitter för dina kära djur ♥️4 km
(15 recensioner)
8 återkommande gäster
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
"Amanda passade vår hund hemma hos oss. Allt gick jättebra från första kontakt. Kommunikativt och tryggt. Kommer definitivt kontakta Amanda igen när vi behöver hjälp. "
PanaP
Granskning av Pana
från
250 kr
/dag
MildaM

6. Milda

1.9 km
från
300 kr
/dag
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
MildaM

6. Milda

Most attentive care for your pets!1.9 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
300 kr
/dag
HimadriH

7. Himadri

1.8 km
från
360 kr
/dag
1 recension

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
HimadriH

7. Himadri

Make your pet feel loved alltid1.8 km
(1 recension)
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
360 kr
/dag
SaliS

8. Sali

2.6 km
från
500 kr
/dag

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
SaliS

8. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt2.6 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
500 kr
/dag
TerenceT

9. Terence

2 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Dogs are my passion and safe space!

Senast aktiv 10 dagar sen
TerenceT

9. Terence

Ny djurvakt
Dogs are my passion and safe space!2 km
Senast aktiv 10 dagar sen
från
200 kr
/dag
TovaT

10. Tova

19.4 km
från
200 kr
/dag

TovaT

10. Tova

19.4 km
från
200 kr
/dag
IstvanI

11. Istvan

1.7 km
från
369 kr
/dag
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
IstvanI

11. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake1.7 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
"Istvan en zijn vriendin waren heel goed met ons hondje. Ze ging er meerdere keren met plezier naar toe. We kunnen hen zeker aanbevelen. "
SamS
Granskning av Sam
från
369 kr
/dag
SofiaS

12. Sofia

1.7 km
från
500 kr
/dag
19 recensioner
9
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
SofiaS

12. Sofia

Studerande djurvän 1.7 km
(19 recensioner)
9 återkommande gäster
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
500 kr
/dag
HampusH

13. Hampus

5.1 km
från
200 kr
/dag

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

13. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys5.1 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/dag
LoraL

14. Lora

1.6 km
från
250 kr
/dag
2 recensioner

Looking forward to meeting your pets! 🌞

Svarar vanligtvis inom en dag
LoraL

14. Lora

Looking forward to meeting your pets! 🌞1.6 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
250 kr
/dag
LisaL

15. Lisa

14.5 km
från
350 kr
/dag
1 recension

Långa promenader, hundkompis & valpträning

Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
LisaL

15. Lisa

Långa promenader, hundkompis & valpträning14.5 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
från
350 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Malmö för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Malmö att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Malmö som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Malmö bokar hunddagis på Pawshake. Över 384 djurägare i Malmö har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express