1. Husvakt
  2. Sävja

Husvakt, Sävja

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
CarleyC

1. Carley

7.1 km
från
300 kr
/natt
1 recension

Experienced Dog Sitter Who Loves Every Personality 🐾

Senast bokad 9 dagar sen
Senast aktiv idag
CarleyC

1. Carley

Experienced Dog Sitter Who Loves Every Personality 🐾7.1 km
(1 recension)
Senast bokad 9 dagar sen
Senast aktiv idag
från
300 kr
/natt
CharlotteC

2. Charlotte

6.2 km
från
600 kr
/natt
4 recensioner

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
CharlotteC

2. Charlotte

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!6.2 km
(4 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
600 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
NussaraN

3. Nussara

7 km
från
350 kr
/natt

Dog lover, always happy to take care

Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom en timme
NussaraN

3. Nussara

Dog lover, always happy to take care7 km
Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom en timme
från
350 kr
/natt
IlianaI

4. Iliana

5.8 km
från
600 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter in Uppsala

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
IlianaI

4. Iliana

Trusted Pet Sitter in Uppsala5.8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
600 kr
/natt
LauraL

5. Laura

6.1 km
från
750 kr
/natt
4 recensioner
1
återkommande gäst

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience)

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
LauraL

5. Laura

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience) 6.1 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
750 kr
/natt
SijieS

6. Sijie

7.4 km
från
300 kr
/natt

Trygg och omtänksam djurälskare med egen erfarenhet

SijieS

6. Sijie

Trygg och omtänksam djurälskare med egen erfarenhet7.4 km
från
300 kr
/natt
ZinahZ

7. Zinah

3 km
från
300 kr
/natt

Trygg och kärleksfull kattpassning i lugnt hem 🐾

ZinahZ

7. Zinah

Trygg och kärleksfull kattpassning i lugnt hem 🐾3 km
från
300 kr
/natt
ShabnamS

8. Shabnam

10.7 km
från
500 kr
/natt

Your pet's new best friend! +10y experience pet sitter

Svarar vanligtvis inom en timme
ShabnamS

8. Shabnam

Your pet's new best friend! +10y experience pet sitter10.7 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
500 kr
/natt
KristinaK

9. Kristina

7.5 km
från
500 kr
/natt

Din hunds nya bästavän -Trygg, lekfull och alltid nära!

Bor med 1 hund
Bor med American Bully Sacha
KristinaK

9. Kristina

Din hunds nya bästavän -Trygg, lekfull och alltid nära!7.5 km
Bor med 1 hund
Bor med American Bully Sacha
från
500 kr
/natt
AisaA

10. Aisa

4.6 km
från
900 kr
/natt

Bara en tjej som älskar djur

AisaA

10. Aisa

Bara en tjej som älskar djur4.6 km
från
900 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Sävja medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Sävja.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Sävja sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Sävja bokar husvakt på Pawshake. Över 10 djurägare i Sävja har lämnat en recension, med ett medel på 5/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express