1. Kattpassning
  2. Sävja

Kattpassning, Sävja

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
CharlotteC

1. Charlotte

6.2 km
från
250 kr
/dag
4 recensioner

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
CharlotteC

1. Charlotte

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!6.2 km
(4 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
"Charlotte took such good care of my cat and kept her entertained with a lot of playing. Felt very safe leaving my cat to her care. She also takes amazing photos!"
LottaL
Granskning av Lotta
från
250 kr
/dag
LauraL

2. Laura

6.1 km
från
150 kr
/dag
4 recensioner
1
återkommande gäst

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience)

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
LauraL

2. Laura

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience) 6.1 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Laura took good care of my four cats. "
FeliciaF
Granskning av Felicia
från
150 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
IlianaI

3. Iliana

5.8 km
från
120 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter in Uppsala

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
IlianaI

3. Iliana

Trusted Pet Sitter in Uppsala5.8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"I would gladly recommend Iliana! She took very good care of our cats, was careful and keep in touch."
FiaF
Granskning av Fia
från
120 kr
/dag
SofiyaS

4. Sofiya

4.4 km
från
150 kr
/dag

En lugn og pålitlig kattälskare som vill bli kattvakt

Senast aktiv 10 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
SofiyaS

4. Sofiya

En lugn og pålitlig kattälskare som vill bli kattvakt4.4 km
Senast aktiv 10 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/dag
ZinahZ

5. Zinah

3 km
från
150 kr
/dag

Trygg och kärleksfull kattpassning i lugnt hem 🐾

ZinahZ

5. Zinah

Trygg och kärleksfull kattpassning i lugnt hem 🐾3 km
från
150 kr
/dag
AisaA

6. Aisa

4.6 km
från
400 kr
/dag

Bara en tjej som älskar djur

AisaA

6. Aisa

Bara en tjej som älskar djur4.6 km
från
400 kr
/dag
HeidiH

7. Heidi

4.5 km
från
150 kr
/dag

En sann kattvän

HeidiH

7. Heidi

En sann kattvän4.5 km
från
150 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Sävja hos Pawshake kan hjälpa. Vår Sävja kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Sävja kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Sävja bokar kattvakt på Pawshake. Över 10 djurägare i Sävja har lämnat en recension, med ett medel på 5/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express