1. Kattpassning
  2. Göteborg

Kattpassning, Göteborg

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AdamA

1. Adam

6.5 km
från
15 €
/dag

Erfaren lugn kattälskare

Bor med 1 katt
AdamA

1. Adam

Erfaren lugn kattälskare 6.5 km
Bor med 1 katt
från
15 €
/dag
JohannaJ

2. Johanna

5 km
från
150 kr
/dag

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

2. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana5 km
från
150 kr
/dag
HaribhaskarH

3. Haribhaskar

2.8 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

3. Haribhaskar

Ny djurvakt
Pet parent missing his lovely dog at home2.8 km
från
150 kr
/dag
DiD

4. Di

1.8 km
från
200 kr
/dag
4 recensioner
2
återkommande gäster

fokusera på kattvakt i ditt hem (cat sitting in your home)

Svarar vanligtvis inom en timme
DiD

4. Di

fokusera på kattvakt i ditt hem (cat sitting in your home)1.8 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom en timme
"Di var lätt att kommunicera med och mycket seriös! Har gjort ett personligt Google formulär om hur hon ska ta hand om katterna på bästa sätt! Proffsigt 😊 Kommer boka Di igen🥰"
johannaJ
Granskning av johanna
från
200 kr
/dag
AfsanehA

5. Afsaneh

2 km
från
280 kr
/dag
1 recension

Only CAT SITTING

Svarar vanligtvis inom en timme
AfsanehA

5. Afsaneh

Only CAT SITTING2 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en timme
"They took so good care of our cat Tussen. Went the extra mile. Highly recommend!"
IsmailI
Granskning av Ismail
från
280 kr
/dag
FrederikkeF

6. Frederikke

4.5 km - Backa
från
200 kr
/dag

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

6. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden4.5 km - Backa
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
SibyllaS

7. Sibylla

3.1 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

7. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt3.1 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
MeenamM

8. Meenam

5.9 km
från
300 kr
/dag
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

8. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på5.9 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
yangY

9. yang

2.2 km
från
150 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 6 dagar sen
yangY

9. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs2.2 km
(1 recension)
Senast aktiv 6 dagar sen
från
150 kr
/dag
DagmaraD

10. Dagmara

5.6 km
från
100 kr
/dag

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

10. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾5.6 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/dag
JaffarJ

11. Jaffar

0.6 km
från
300 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

11. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig0.6 km
från
300 kr
/dag
MartinaM

12. Martina

7 km
från
249 kr
/dag

Dogs have always been a light in my life ..

Svarar vanligtvis inom en dag
MartinaM

12. Martina

Dogs have always been a light in my life ..7 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
249 kr
/dag