1. Kattpassning
  2. Malmö

Kattpassning, Malmö

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
MayraM

1. Mayra

3.3 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
MayraM

1. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾3.3 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
150 kr
/dag
Leslie AnnL

2. Leslie Ann

4.9 km - Fosie
från
150 kr
/dag
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv 4 dagar sen
Leslie AnnL

2. Leslie Ann

Stay at Home Mom 4.9 km - Fosie
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
från
150 kr
/dag
MarijaM

3. Marija

4.9 km
från
165 kr
/dag

Small visits, full attention on your feline

Senast aktiv 8 dagar sen
MarijaM

3. Marija

Small visits, full attention on your feline4.9 km
Senast aktiv 8 dagar sen
från
165 kr
/dag
ErhesE

4. Erhes

0.9 km - Rörsjöstaden
från
150 kr
/dag

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

4. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning0.9 km - Rörsjöstaden
från
150 kr
/dag
NiinaN

5. Niina

3.7 km
från
150 kr
/dag

Erfaren och pålitlig djurvän

Svarar vanligtvis inom en dag
NiinaN

5. Niina

Erfaren och pålitlig djurvän 3.7 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/dag
KamillaK

6. Kamilla

6.7 km
från
170 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Djurvakt som älskar ditt husdjur som sitt eget

Bor med 3 hundar
Bor med Blandad Kevin
KamillaK

6. Kamilla

Djurvakt som älskar ditt husdjur som sitt eget6.7 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 3 hundar
Bor med Blandad Kevin
från
170 kr
/dag
AmandaA

7. Amanda

4 km
från
180 kr
/dag
15 recensioner
8
återkommande gäster

Petsitter för dina kära djur ♥️

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
AmandaA

7. Amanda

Petsitter för dina kära djur ♥️4 km
(15 recensioner)
8 återkommande gäster
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
"Amanda was the best choice. She was attentive and sweet, and took great care of my cat 💖 now I know who I can call when I need to travel. Thanks, Amanda!!! "
DanielleD
Granskning av Danielle
från
180 kr
/dag
SamS

8. Sam

0.7 km
från
190 kr
/dag
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

8. Sam

Safe and Reliable Animal Care0.7 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Helt fantastisk kattvakt till våran Nisse! Vi är supernöjda och kommer garanterat använda Sam igen när vi behöver. Pålitlig och engagerad på riktigt. Bättre får man inte. "
CarolineC
Granskning av Caroline
från
190 kr
/dag
IstvanI

9. Istvan

1.7 km
från
222 kr
/dag
6 recensioner

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
IstvanI

9. Istvan

Purrfect Pet sitting: ditt husdjurs bästa vän på Pawshake1.7 km
(6 recensioner)
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
"Pålitlig punktlig och väldigt trevlig. Min hund trivs jätte bra hos honom"
NancyN
Granskning av Nancy
från
222 kr
/dag
LoraL

10. Lora

1.6 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Looking forward to meeting your pets! 🌞

Svarar vanligtvis inom en dag
LoraL

10. Lora

Looking forward to meeting your pets! 🌞1.6 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Lora looked after our two cats when we were away and she did an amazing job! She’s great with animals and our two boys were well looked after 🌸 She sent us updates and picture every day, so we felt safe leaving them in her care 🥰 Thank you again!"
ElsaE
Granskning av Elsa
från
200 kr
/dag
OliviaO

11. Olivia

2.7 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv igår
OliviaO

11. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 2.7 km
(5 recensioner)
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
AlyssaA

12. Alyssa

3.8 km
från
150 kr
/dag

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

12. Alyssa

Whisker-Approved Sitting3.8 km
Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
150 kr
/dag
HampusH

13. Hampus

5.1 km
från
100 kr
/dag

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

13. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys5.1 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/dag
CarolinneC

14. Carolinne

2 km
från
200 kr
/dag

Safe hands, long walks, and lots of love 💖

Bor med 2 hundar
Bor med Bearded Collie Buddy
CarolinneC

14. Carolinne

Safe hands, long walks, and lots of love 💖2 km
Bor med 2 hundar
Bor med Bearded Collie Buddy
från
200 kr
/dag
DeaD

15. Dea

1.6 km
från
370 kr
/dag

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅

Svarar vanligtvis inom en dag
DeaD

15. Dea

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅 1.6 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
370 kr
/dag