1. Kattpassning
  2. Örgryte

Kattpassning, Örgryte

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
Marcela LauritoM

1. Marcela Laurito

6.7 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
Marcela LauritoM

1. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets6.7 km
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
150 kr
/dag
AngelicaA

2. Angelica

1.5 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
AngelicaA

2. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg1.5 km
(2 recensioner)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
150 kr
/dag
MeenamM

3. Meenam

6.1 km
från
300 kr
/dag
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

3. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på6.1 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
yangY

4. yang

4 km
från
150 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 12 dagar sen
yangY

4. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs4 km
(1 recension)
Senast aktiv 12 dagar sen
från
150 kr
/dag
InaI

5. Ina

4.4 km
från
150 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
InaI

5. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!4.4 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
150 kr
/dag
AdamA

6. Adam

6.6 km
från
15 €
/dag

Erfaren lugn kattälskare

Bor med 1 katt
AdamA

6. Adam

Erfaren lugn kattälskare 6.6 km
Bor med 1 katt
från
15 €
/dag
JohannaJ

7. Johanna

4.2 km
från
150 kr
/dag

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

7. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana4.2 km
från
150 kr
/dag
HaribhaskarH

8. Haribhaskar

2.8 km
från
150 kr
/dag

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

8. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home2.8 km
från
150 kr
/dag
DagmaraD

9. Dagmara

4.5 km
från
100 kr
/dag

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

9. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾4.5 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/dag
JaffarJ

10. Jaffar

1.4 km
från
300 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

10. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig1.4 km
från
300 kr
/dag