1. Kattpassning
  2. Olskroken

Kattpassning, Olskroken

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
yangY

1. yang

3.4 km
från
150 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 12 dagar sen
yangY

1. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs3.4 km
(1 recension)
Senast aktiv 12 dagar sen
från
150 kr
/dag
InaI

2. Ina

6.1 km
från
150 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
InaI

2. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!6.1 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
150 kr
/dag
AdamA

3. Adam

4.9 km
från
15 €
/dag

Erfaren lugn kattälskare

Bor med 1 katt
AdamA

3. Adam

Erfaren lugn kattälskare 4.9 km
Bor med 1 katt
från
15 €
/dag
JohannaJ

4. Johanna

3.1 km
från
150 kr
/dag

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

4. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana3.1 km
från
150 kr
/dag
HaribhaskarH

5. Haribhaskar

4.2 km
från
150 kr
/dag

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

5. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home4.2 km
från
150 kr
/dag
DagmaraD

6. Dagmara

6.3 km
från
100 kr
/dag

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

6. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾6.3 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/dag
JaffarJ

7. Jaffar

1.4 km
från
300 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

7. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig1.4 km
från
300 kr
/dag