1. Hundrastning
  2. Fisksätra

Hundrastning, Fisksätra

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ZiyaZ

1. Ziya

5.4 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

1. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm5.4 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
EviE

2. Evi

6 km
från
140 kr
/promenad
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
EviE

2. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt6 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
140 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MarinaM

3. Marina

3.9 km
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring for your dog like they are part of the family

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 hund
MarinaM

3. Marina

Ny djurvakt
Caring for your dog like they are part of the family3.9 km
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 hund
från
150 kr
/promenad
YevheniiaY

4. Yevheniia

0.3 km
från
125 kr
/promenad
Ny djurvakt

Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
YevheniiaY

4. Yevheniia

Ny djurvakt
Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän0.3 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
från
125 kr
/promenad
AnneliA

5. Anneli

2.2 km
från
300 kr
/promenad

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

5. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 2.2 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/promenad
AnnA

6. Ann

4.9 km
från
150 kr
/promenad
5 recensioner

Kattvakt och hundrastning

Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
AnnA

6. Ann

Kattvakt och hundrastning4.9 km
(5 recensioner)
Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
från
150 kr
/promenad
EmiliaE

7. Emilia

3.8 km
från
200 kr
/promenad

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö

Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
EmiliaE

7. Emilia

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö3.8 km
Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
från
200 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Fisksätra som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Fisksätra och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Fisksätra . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Fisksätra bokar hundpromenader på Pawshake. Över 357 djurägare i Fisksätra har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express