1. Hundrastning
  2. Göteborg

Hundrastning, Göteborg

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

3.8 km
från
100 kr
/promenad
150 recensioner
51
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)3.8 km
(150 recensioner)
51 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
"Mycket bra hundvakt! Rekommenderas varmt!"
SylviaS
Granskning av Sylvia
från
100 kr
/promenad
LeilaL

2. Leila

0.3 km - Nordstaden
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
LeilaL

2. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾0.3 km - Nordstaden
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
150 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
DariaD

3. Daria

4.9 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
DariaD

3. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀4.9 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AdriannaA

4. Adrianna

5.7 km
från
105 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
AdriannaA

4. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning5.7 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
NellieN

5. Nellie

1.2 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
NellieN

5. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt1.2 km
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
FransF

6. Frans

4.2 km - Krokslätt
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt
1 recension

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
FransF

6. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!4.2 km - Krokslätt
(1 recension)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
100 kr
/promenad
yangY

7. yang

2.2 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
yangY

7. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs2.2 km
(1 recension)
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
100 kr
/promenad
InaI

8. Ina

6 km
från
150 kr
/promenad
1 recension

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
InaI

8. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!6 km
(1 recension)
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
"Ina is a true blessing for both pets and their owners! She understands how attached I am to my dog and he to me, she communicates frequently and shows a lot of care for him. Thank you Ina! "
IndiI
Granskning av Indi
från
150 kr
/promenad
AngelicaA

9. Angelica

2.3 km
från
150 kr
/promenad
1 recension

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 9 dagar sen
AngelicaA

9. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg2.3 km
(1 recension)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
150 kr
/promenad
PatriciaP

10. Patricia

2.5 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
PatriciaP

10. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️2.5 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
SpoorthiS

11. Spoorthi

3.2 km - Tolered
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
SpoorthiS

11. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 3.2 km - Tolered
(3 recensioner)
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
EllaE

12. Ella

3.8 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Söker du hundvakt?

Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
EllaE

12. Ella

Söker du hundvakt?3.8 km
(1 recension)
Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
KarinK

13. Karin

3 km
från
100 kr
/promenad

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
KarinK

13. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader3 km
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
100 kr
/promenad
JohannaJ

14. Johanna

5 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

14. Johanna

Ny djurvakt
Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana5 km
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

15. Haribhaskar

2.8 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

15. Haribhaskar

Ny djurvakt
Pet parent missing his lovely dog at home2.8 km
från
100 kr
/promenad
Marcela LauritoM

16. Marcela Laurito

4.9 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Bor med 1 hund
Bor med Mixed Pandora
Marcela LauritoM

16. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets4.9 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Mixed Pandora
från
100 kr
/promenad
MeenamM

17. Meenam

5.9 km
från
300 kr
/promenad
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
MeenamM

17. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på5.9 km
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
300 kr
/promenad
OkuliinaO

18. Okuliina

3.6 km
från
120 kr
/promenad
10 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
OkuliinaO

18. Okuliina

Loving and experienced care for your pet3.6 km
(10 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
från
120 kr
/promenad
MalinM

19. Malin

4.6 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
MalinM

19. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader4.6 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
AmeliaA

20. Amelia

2.6 km
från
140 kr
/promenad
11 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
AmeliaA

20. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt2.6 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
från
140 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Göteborg som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Göteborg och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Göteborg . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Göteborg bokar hundpromenader på Pawshake. Över 224 djurägare i Göteborg har lämnat en recension, med ett medel på 4.98/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express