1. Hundrastning
  2. Örgryte

Hundrastning, Örgryte

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

5.3 km
från
100 kr
/promenad
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)5.3 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"Vi är så nöjda med Laura. Hon är pålitlig och uppdaterar alltid om vår lillemans dag. Hon svarar alltid på ens meddelanden och skriver om det varit något under dagen. Hon har även uppdaterat med foton varje gång och ibland även skickat på våra andra djur, det värmer alltid ens mamma-hjärta. Det är tydligt att vår Bob trivs i hennes sällskap och att han tycker mycket om henne, det syns på både bilderna som tas men också hur han blir när vi nämner Lauras namn, när vi kommit hem från jobbet. Vi känner oss väldigt trygga med att ha Laura som vår dagmatte när vi är på jobb. Hon ser alltid till att våra killar har det bäst. Vi rekommenderar henne starkt!"
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
100 kr
/promenad
LeilaL

2. Leila

2 km
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt
1 recension

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
LeilaL

2. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾2 km
(1 recension)
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
"Leila was so wonderful with my babies. She was patient and super professional and my dogs loved her! Will definitely book again! Thanks Leila!"
LucyL
Granskning av Lucy
från
150 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
DariaD

3. Daria

3.5 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
DariaD

3. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀3.5 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
yangY

4. yang

4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 12 dagar sen
yangY

4. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs4 km
(1 recension)
Senast aktiv 12 dagar sen
från
100 kr
/promenad
InaI

5. Ina

4.4 km
från
150 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
InaI

5. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!4.4 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
"Ina is a true blessing for both pets and their owners! She understands how attached I am to my dog and he to me, she communicates frequently and shows a lot of care for him. Thank you Ina! "
IndiI
Granskning av Indi
från
150 kr
/promenad
AdriannaA

6. Adrianna

5.9 km
från
105 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
AdriannaA

6. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning5.9 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
105 kr
/promenad
SpoorthiS

7. Spoorthi

5 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
SpoorthiS

7. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 5 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
från
100 kr
/promenad
MartaM

8. Marta

2.7 km
från
170 kr
/promenad
28 recensioner
16
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
MartaM

8. Marta

En galen två-katts-ägare2.7 km
(28 recensioner)
16 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
från
170 kr
/promenad
FransF

9. Frans

2.9 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
FransF

9. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!2.9 km
(2 recensioner)
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
100 kr
/promenad
FrederikkeF

10. Frederikke

5.5 km
från
200 kr
/promenad

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

10. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden5.5 km
Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/promenad
EllaE

11. Ella

2.7 km
från
100 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Söker du hundvakt?

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
EllaE

11. Ella

Söker du hundvakt?2.7 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
100 kr
/promenad
PatriciaP

12. Patricia

1.4 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
PatriciaP

12. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️1.4 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
MalinM

13. Malin

5.6 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
MalinM

13. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader5.6 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
från
100 kr
/promenad
AngelicaA

14. Angelica

1.5 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
AngelicaA

14. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg1.5 km
(2 recensioner)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
150 kr
/promenad
OkuliinaO

15. Okuliina

5.4 km
från
120 kr
/promenad
11 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
OkuliinaO

15. Okuliina

Loving and experienced care for your pet5.4 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
120 kr
/promenad
NellieN

16. Nellie

0.6 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 3 dagar sen
NellieN

16. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt0.6 km
Senast aktiv 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AmeliaA

17. Amelia

1.4 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
AmeliaA

17. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt1.4 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
från
140 kr
/promenad
AndrinaA

18. Andrina

6 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AndrinaA

18. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!6 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
KarinK

19. Karin

4.7 km
från
100 kr
/promenad

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

19. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader4.7 km
Bor med 3 katter
från
100 kr
/promenad
JohannaJ

20. Johanna

4.2 km
från
100 kr
/promenad

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

20. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana4.2 km
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Örgryte som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Örgryte och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Örgryte . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Örgryte bokar hundpromenader på Pawshake. Över 235 djurägare i Örgryte har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express