1. Hundrastning
  2. Mölndal

Hundrastning, Mölndal

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
VictoriaV

1. Victoria

5.4 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
VictoriaV

1. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare5.4 km
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
från
100 kr
/promenad
DariaD

2. Daria

2.1 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
DariaD

2. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀2.1 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
InaI

3. Ina

1.4 km
från
150 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
InaI

3. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!1.4 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
"Ina is a true blessing for both pets and their owners! She understands how attached I am to my dog and he to me, she communicates frequently and shows a lot of care for him. Thank you Ina! "
IndiI
Granskning av Indi
från
150 kr
/promenad
MeenamM

4. Meenam

5.6 km
från
300 kr
/promenad
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

4. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på5.6 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/promenad
FransF

5. Frans

2.8 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
FransF

5. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!2.8 km
(2 recensioner)
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
100 kr
/promenad
PatriciaP

6. Patricia

4.5 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
PatriciaP

6. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️4.5 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
AngelicaA

7. Angelica

4.8 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
AngelicaA

7. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg4.8 km
(2 recensioner)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
150 kr
/promenad
AmeliaA

8. Amelia

4.5 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
AmeliaA

8. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt4.5 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
från
140 kr
/promenad
AndrinaA

9. Andrina

5.4 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AndrinaA

9. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!5.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
RebeccaR

10. Rebecca

5.1 km
från
100 kr
/promenad

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!

Bor med 1 katt
RebeccaR

10. Rebecca

En tjej som älskar djur och söker en liten extra slant!5.1 km
Bor med 1 katt
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

11. Haribhaskar

5 km
från
100 kr
/promenad

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

11. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home5 km
från
100 kr
/promenad
DagmaraD

12. Dagmara

1.8 km
från
100 kr
/promenad

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

12. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾1.8 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Mölndal som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Mölndal och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Mölndal . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Mölndal bokar hundpromenader på Pawshake. Över 235 djurägare i Mölndal har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express