1. Hundrastning
  2. Göteborg

Hundrastning, Göteborg

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AmeliaA

1. Amelia

2.6 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
AmeliaA

1. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt2.6 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
140 kr
/promenad
MalinM

2. Malin

4.6 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
MalinM

2. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader4.6 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
FrederikkeF

3. Frederikke

4.5 km - Backa
från
200 kr
/promenad

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

3. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden4.5 km - Backa
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/promenad
AndrinaA

4. Andrina

5.9 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AndrinaA

4. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!5.9 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
NatalieN

5. Natalie

4 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
2
återkommande gäster

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
NatalieN

5. Natalie

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!4 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
DagmaraD

6. Dagmara

5.6 km
från
100 kr
/promenad

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

6. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾5.6 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
SibyllaS

7. Sibylla

3.1 km
från
150 kr
/promenad
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

7. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt3.1 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
150 kr
/promenad
JaffarJ

8. Jaffar

0.6 km
från
300 kr
/promenad

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

8. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig0.6 km
från
300 kr
/promenad
KingaK

9. Kinga

2.2 km
från
250 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Pet sitting in Göteborg💗

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
KingaK

9. Kinga

Pet sitting in Göteborg💗 2.2 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
250 kr
/promenad
Manas MaheshM

10. Manas Mahesh

5.7 km
från
100 kr
/promenad

Loving and Reliable Care for Your Pets

Bor med 1 hund
Bor med Toy Poodle Poodlu
Manas MaheshM

10. Manas Mahesh

Loving and Reliable Care for Your Pets5.7 km
Bor med 1 hund
Bor med Toy Poodle Poodlu
från
100 kr
/promenad
SofiaS

11. Sofia

4.2 km
från
200 kr
/promenad

Vill bli djurvakt

SofiaS

11. Sofia

Vill bli djurvakt4.2 km
från
200 kr
/promenad