1. Hundrastning
  2. Örgryte

Hundrastning, Örgryte

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
HaribhaskarH

1. Haribhaskar

2.8 km
från
100 kr
/promenad

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

1. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home2.8 km
från
100 kr
/promenad
NatalieN

2. Natalie

5.8 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
2
återkommande gäster

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
NatalieN

2. Natalie

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!5.8 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
DagmaraD

3. Dagmara

4.5 km
från
100 kr
/promenad

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

3. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾4.5 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
SibyllaS

4. Sibylla

4.9 km
från
150 kr
/promenad
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

4. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt4.9 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
150 kr
/promenad
JaffarJ

5. Jaffar

1.4 km
från
300 kr
/promenad

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

5. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig1.4 km
från
300 kr
/promenad
SofiaS

6. Sofia

5.2 km
från
200 kr
/promenad

Vill bli djurvakt

SofiaS

6. Sofia

Vill bli djurvakt5.2 km
från
200 kr
/promenad