1. Hundrastning
  2. Uppsala

Hundrastning, Uppsala

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

3 km
från
150 kr
/promenad
4 recensioner
1
återkommande gäst

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience)

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
LauraL

1. Laura

Loving&Reliable Care for Happy Dogs (4+years experience) 3 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Our dog Coco adores Laura! Laura in turn is very good and patient with coco:)"
LuciaL
Granskning av Lucia
från
150 kr
/promenad
CarleyC

2. Carley

0.6 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Experienced Dog Sitter Who Loves Every Personality 🐾

Senast bokad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
CarleyC

2. Carley

Experienced Dog Sitter Who Loves Every Personality 🐾0.6 km
(2 recensioner)
Senast bokad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
CharlotteC

3. Charlotte

4.2 km
från
150 kr
/promenad
4 recensioner

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
CharlotteC

3. Charlotte

Cat Whisperer - en kattmagnet i Uppsala!4.2 km
(4 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
150 kr
/promenad
NussaraN

4. Nussara

3.2 km
från
130 kr
/promenad

Dog lover, always happy to take care

Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom en timme
NussaraN

4. Nussara

Dog lover, always happy to take care3.2 km
Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom en timme
från
130 kr
/promenad
IlianaI

5. Iliana

1.7 km
från
120 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter in Uppsala

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
IlianaI

5. Iliana

Trusted Pet Sitter in Uppsala1.7 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
120 kr
/promenad
SijieS

6. Sijie

0.2 km
från
100 kr
/promenad

Trygg och omtänksam djurälskare med egen erfarenhet

SijieS

6. Sijie

Trygg och omtänksam djurälskare med egen erfarenhet0.2 km
från
100 kr
/promenad
KristinaK

7. Kristina

1.1 km
från
100 kr
/promenad

Din hunds nya bästavän -Trygg, lekfull och alltid nära!

Bor med 1 hund
Bor med American Bully Sacha
KristinaK

7. Kristina

Din hunds nya bästavän -Trygg, lekfull och alltid nära!1.1 km
Bor med 1 hund
Bor med American Bully Sacha
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Uppsala som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Uppsala och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Uppsala . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Uppsala bokar hundpromenader på Pawshake. Över 11 djurägare i Uppsala har lämnat en recension, med ett medel på 5/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express