1. Husvakt
  2. Staffanstorp

Husvakt, Staffanstorp

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ClaraC

1. Clara

6.8 km
från
500 kr
/natt
Ny djurvakt

I will treat your cat like it's my own (like royalty)

Senast aktiv 5 dagar sen
ClaraC

1. Clara

Ny djurvakt
I will treat your cat like it's my own (like royalty)6.8 km
Senast aktiv 5 dagar sen
från
500 kr
/natt
LioL

2. Lio

6.7 km - Klostergården
från
300 kr
/natt
3 recensioner

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
LioL

2. Lio

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!6.7 km - Klostergården
(3 recensioner)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
300 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AmirA

3. Amir

16.1 km - Malmö
från
350 kr
/natt
1 recension

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
AmirA

3. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits16.1 km - Malmö
(1 recension)
Senast aktiv 3 dagar sen
från
350 kr
/natt
MayraM

4. Mayra

14.7 km
från
350 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Senast aktiv igår
MayraM

4. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾14.7 km
Senast aktiv igår
från
350 kr
/natt
ZiyueZ

5. Ziyue

13.4 km
från
500 kr
/natt
44 recensioner
17
återkommande gäster

Expert poop scooper and friend of furry souls

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad igår
ZiyueZ

5. Ziyue

Expert poop scooper and friend of furry souls13.4 km
(44 recensioner)
17 återkommande gäster
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Ziyue is really friendly and took great care of our cat while we were away for two days 🫶. She kept us updated with photos and information throughout the period, which was really reassuring. Our cat seemed very comfortable 🐱 with Ziyue, and she also took great care of our house during her stay. I can highly recommend 👌 Ziyue to anyone looking for a caring and responsible person to take care of their pets while they are away."
TaniyaT
Granskning av Taniya
från
500 kr
/natt
MariaM

6. Maria

15.9 km
från
250 kr
/natt
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Senast kontaktad 12 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
MariaM

6. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)15.9 km
(1 recension)
Senast kontaktad 12 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
250 kr
/natt
MikaM

7. Mika

15.6 km
från
400 kr
/natt
4 recensioner
1
återkommande gäst

Animals are the only pure souls left to love.

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
MikaM

7. Mika

Animals are the only pure souls left to love.15.6 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
400 kr
/natt
HimadriH

8. Himadri

14.6 km
från
420 kr
/natt
Ny djurvakt

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
HimadriH

8. Himadri

Ny djurvakt
Make your pet feel loved alltid14.6 km
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
420 kr
/natt
OliviaO

9. Olivia

13.2 km
från
350 kr
/natt
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast bokad 6 dagar sen
Senast kontaktad 6 dagar sen
OliviaO

9. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 13.2 km
(5 recensioner)
Senast bokad 6 dagar sen
Senast kontaktad 6 dagar sen
"Olivia is such a sweet and professional pet sitter. She has a lot of knowledge about dogs and she was so sweet to my little pup. She was quick in communication, very fleksible, and just made the process smooth and easy. I felt 100% safe with leaving my dog with her, and she also made sure we had videos and photos during the day, while also informing about food, walks etc. Such a good service. I will 100% book Olivia again when I need a dog sitter, and I recommend all who needs one - to book with Olivia. :-) "
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
350 kr
/natt
MatildaM

10. Matilda

2.4 km
från
450 kr
/natt
Ny djurvakt

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur

MatildaM

10. Matilda

Ny djurvakt
Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur2.4 km
från
450 kr
/natt
SarahS

11. Sarah

16.5 km
från
500 kr
/natt
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
SarahS

11. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö16.5 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv idag
från
500 kr
/natt
Leslie AnnL

12. Leslie Ann

17.5 km - Fosie
från
900 kr
/natt

Stay at Home Mom

Senast aktiv idag
Leslie AnnL

12. Leslie Ann

Stay at Home Mom 17.5 km - Fosie
Senast aktiv idag
från
900 kr
/natt
SaharS

13. Sahar

16.1 km - Malmö
från
310 kr
/natt
8 recensioner
2
återkommande gäster

Loving care for your pet in Malmö 🐾

Senast bokad 7 dagar sen
Senast aktiv idag
SaharS

13. Sahar

Loving care for your pet in Malmö 🐾16.1 km - Malmö
(8 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast bokad 7 dagar sen
Senast aktiv idag
från
310 kr
/natt
SaliS

14. Sali

15.9 km
från
400 kr
/natt

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
SaliS

14. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt15.9 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
400 kr
/natt
ErhesE

15. Erhes

15.4 km - Rörsjöstaden
från
300 kr
/natt

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

15. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning15.4 km - Rörsjöstaden
från
300 kr
/natt
DeaD

16. Dea

15.8 km
från
865 kr
/natt

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅

Svarar vanligtvis inom en dag
DeaD

16. Dea

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅 15.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
865 kr
/natt
MatildaM

17. Matilda

19 km
från
300 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning

Senast aktiv 2 dagar sen
MatildaM

17. Matilda

Trygg och kärleksfull tjej för djurpassning19 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
från
300 kr
/natt
JunruJ

18. Junru

8.4 km
från
500 kr
/natt
6 recensioner
4
återkommande gäster

Loving Cat & Dog Owner – Calm and Reliable Sitter in Lund

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
JunruJ

18. Junru

Loving Cat & Dog Owner – Calm and Reliable Sitter in Lund8.4 km
(6 recensioner)
4 återkommande gäster
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
500 kr
/natt
SamS

19. Sam

16.5 km
från
900 kr
/natt
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 6 dagar sen
SamS

19. Sam

Safe and Reliable Animal Care16.5 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 6 dagar sen
från
900 kr
/natt
YlvaY

20. Ylva

8 km
från
350 kr
/natt
1 recension

Kattälskande student erbjuder passning! 🐾

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
YlvaY

20. Ylva

Kattälskande student erbjuder passning! 🐾8 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Staffanstorp medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Staffanstorp.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Staffanstorp sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Staffanstorp bokar husvakt på Pawshake. Över 87 djurägare i Staffanstorp har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express