1. Husvakt
  2. Oxie

Husvakt, Oxie

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LioL

1. Lio

17.2 km
från
300 kr
/natt
4 recensioner
1
återkommande gäst

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!

Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
LioL

1. Lio

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!17.2 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Lio passade våra katter i vårt hem en vecka och allt gick jättebra och Lio tog väl hand om katterna. Vi rekommenderar Lio till andra som behöver katt eller hundvakt. "
AnnelieA
Granskning av Annelie
från
300 kr
/natt
NataliaN

2. Natalia

8.5 km
från
450 kr
/natt
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Senast aktiv 7 dagar sen
NataliaN

2. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person8.5 km
Senast aktiv 7 dagar sen
från
450 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AmirA

3. Amir

7.8 km
från
350 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
AmirA

3. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits7.8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
från
350 kr
/natt
NellyN

4. Nelly

10.3 km
från
350 kr
/natt
1
återkommande gäst

katt och hund älskare till er hjälp

NellyN

4. Nelly

katt och hund älskare till er hjälp10.3 km
1 återkommande gäst
från
350 kr
/natt
ZiyueZ

5. Ziyue

8.6 km
från
500 kr
/natt
44 recensioner
17
återkommande gäster

Expert poop scooper and friend of furry souls

Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
ZiyueZ

5. Ziyue

Expert poop scooper and friend of furry souls8.6 km
(44 recensioner)
17 återkommande gäster
Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
"Ziyue is really friendly and took great care of our cat while we were away for two days 🫶. She kept us updated with photos and information throughout the period, which was really reassuring. Our cat seemed very comfortable 🐱 with Ziyue, and she also took great care of our house during her stay. I can highly recommend 👌 Ziyue to anyone looking for a caring and responsible person to take care of their pets while they are away."
TaniyaT
Granskning av Taniya
från
500 kr
/natt
ClaraC

6. Clara

19.2 km
från
500 kr
/natt
Ny djurvakt

I will treat your cat like it's my own (like royalty)

Bor med 1 katt
ClaraC

6. Clara

Ny djurvakt
I will treat your cat like it's my own (like royalty)19.2 km
Bor med 1 katt
från
500 kr
/natt
MariaM

7. Maria

7.9 km
från
250 kr
/natt
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Svarar vanligtvis inom en dag
MariaM

7. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)7.9 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
250 kr
/natt
MikaM

8. Mika

6.2 km
från
400 kr
/natt
4 recensioner
2
återkommande gäster

Animals are the only pure souls left to love.

Senast aktiv 4 dagar sen
MikaM

8. Mika

Animals are the only pure souls left to love.6.2 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
från
400 kr
/natt
OliviaO

9. Olivia

8.2 km
från
350 kr
/natt
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv idag
OliviaO

9. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 8.2 km
(5 recensioner)
Senast aktiv idag
"Olivia is such a sweet and professional pet sitter. She has a lot of knowledge about dogs and she was so sweet to my little pup. She was quick in communication, very fleksible, and just made the process smooth and easy. I felt 100% safe with leaving my dog with her, and she also made sure we had videos and photos during the day, while also informing about food, walks etc. Such a good service. I will 100% book Olivia again when I need a dog sitter, and I recommend all who needs one - to book with Olivia. :-) "
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
350 kr
/natt
MayraM

10. Mayra

6 km
från
350 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
MayraM

10. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾6 km
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
från
350 kr
/natt
DeaD

11. Dea

7.9 km
från
865 kr
/natt

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅

Svarar vanligtvis inom en dag
DeaD

11. Dea

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅 7.9 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
865 kr
/natt
Leslie AnnL

12. Leslie Ann

6 km
från
900 kr
/natt
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv idag
Leslie AnnL

12. Leslie Ann

Stay at Home Mom 6 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv idag
från
900 kr
/natt
SaharS

13. Sahar

7.8 km
från
310 kr
/natt
8 recensioner
3
återkommande gäster

Loving care for your pet in Malmö 🐾

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
SaharS

13. Sahar

Loving care for your pet in Malmö 🐾7.8 km
(8 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
från
310 kr
/natt
SaliS

14. Sali

6.9 km
från
400 kr
/natt

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
SaliS

14. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt6.9 km
Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
från
400 kr
/natt
HimadriH

15. Himadri

7.7 km
från
420 kr
/natt
1 recension
1
återkommande gäst

Make your pet feel loved alltid

Senast aktiv 3 dagar sen
HimadriH

15. Himadri

Make your pet feel loved alltid7.7 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
420 kr
/natt
SarahS

16. Sarah

7.2 km
från
500 kr
/natt
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
SarahS

16. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö7.2 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
500 kr
/natt
DavidD

17. David

8.5 km
från
300 kr
/natt
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
DavidD

17. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö8.5 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/natt
SamS

18. Sam

9.8 km
från
900 kr
/natt
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

18. Sam

Safe and Reliable Animal Care9.8 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
900 kr
/natt
MatildaM

19. Matilda

12.9 km
från
450 kr
/natt

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur

MatildaM

19. Matilda

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur12.9 km
från
450 kr
/natt
HampusH

20. Hampus

6.8 km
från
550 kr
/natt

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

20. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys6.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
550 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Oxie medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Oxie.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Oxie sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Oxie bokar husvakt på Pawshake. Över 90 djurägare i Oxie har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express