1. Husvakt
  2. Bunkeflostrand

Husvakt, Bunkeflostrand

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
NataliaN

1. Natalia

7.7 km - Rörsjöstaden
från
450 kr
/natt
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv igår
NataliaN

1. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person7.7 km - Rörsjöstaden
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv igår
från
450 kr
/natt
AmirA

2. Amir

6.8 km - Malmö
från
350 kr
/natt
1 recension

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
AmirA

2. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits6.8 km - Malmö
(1 recension)
Senast aktiv 3 dagar sen
från
350 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
ZiyueZ

3. Ziyue

9.8 km
från
500 kr
/natt
44 recensioner
17
återkommande gäster

Expert poop scooper and friend of furry souls

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
ZiyueZ

3. Ziyue

Expert poop scooper and friend of furry souls9.8 km
(44 recensioner)
17 återkommande gäster
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
"Ziyue is really friendly and took great care of our cat while we were away for two days 🫶. She kept us updated with photos and information throughout the period, which was really reassuring. Our cat seemed very comfortable 🐱 with Ziyue, and she also took great care of our house during her stay. I can highly recommend 👌 Ziyue to anyone looking for a caring and responsible person to take care of their pets while they are away."
TaniyaT
Granskning av Taniya
från
500 kr
/natt
MariaM

4. Maria

7 km
från
250 kr
/natt
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Senast aktiv 10 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
MariaM

4. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)7 km
(1 recension)
Senast aktiv 10 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
250 kr
/natt
MayraM

5. Mayra

8.2 km
från
350 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
MayraM

5. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾8.2 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
från
350 kr
/natt
MikaM

6. Mika

7.2 km
från
400 kr
/natt
4 recensioner
1
återkommande gäst

Animals are the only pure souls left to love.

Senast aktiv 10 dagar sen
MikaM

6. Mika

Animals are the only pure souls left to love.7.2 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 10 dagar sen
från
400 kr
/natt
OliviaO

7. Olivia

9.9 km
från
350 kr
/natt
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 14 dagar sen
OliviaO

7. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 9.9 km
(5 recensioner)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 14 dagar sen
"Olivia is such a sweet and professional pet sitter. She has a lot of knowledge about dogs and she was so sweet to my little pup. She was quick in communication, very fleksible, and just made the process smooth and easy. I felt 100% safe with leaving my dog with her, and she also made sure we had videos and photos during the day, while also informing about food, walks etc. Such a good service. I will 100% book Olivia again when I need a dog sitter, and I recommend all who needs one - to book with Olivia. :-) "
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
350 kr
/natt
HimadriH

8. Himadri

8.3 km
från
420 kr
/natt
1 recension

Make your pet feel loved alltid

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
HimadriH

8. Himadri

Make your pet feel loved alltid8.3 km
(1 recension)
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
420 kr
/natt
SaharS

9. Sahar

6.8 km - Malmö
från
310 kr
/natt
8 recensioner
2
återkommande gäster

Loving care for your pet in Malmö 🐾

Senast kontaktad 4 dagar sen
Senast aktiv igår
SaharS

9. Sahar

Loving care for your pet in Malmö 🐾6.8 km - Malmö
(8 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 4 dagar sen
Senast aktiv igår
från
310 kr
/natt
Leslie AnnL

10. Leslie Ann

5.8 km - Fosie
från
900 kr
/natt
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv 3 dagar sen
Leslie AnnL

10. Leslie Ann

Stay at Home Mom 5.8 km - Fosie
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
900 kr
/natt
SaliS

11. Sali

6.8 km
från
400 kr
/natt

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
SaliS

11. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt6.8 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
400 kr
/natt
SarahS

12. Sarah

6.3 km
från
500 kr
/natt
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SarahS

12. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö6.3 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
500 kr
/natt
ErhesE

13. Erhes

7.7 km - Rörsjöstaden
från
300 kr
/natt

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning

ErhesE

13. Erhes

Reliable cat & dog sitter: visits, walks, feeding, cleaning7.7 km - Rörsjöstaden
från
300 kr
/natt
DeaD

14. Dea

7.1 km
från
865 kr
/natt

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅

Svarar vanligtvis inom en dag
DeaD

14. Dea

Cozy, playful, and safe hangouts with pets 🐕🐅 7.1 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
865 kr
/natt
SamS

15. Sam

7.2 km
från
900 kr
/natt
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

15. Sam

Safe and Reliable Animal Care7.2 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
900 kr
/natt
HampusH

16. Hampus

11.5 km
från
550 kr
/natt

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

16. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys11.5 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
550 kr
/natt
AndreasA

17. Andreas

19.2 km
från
450 Dkr
/natt
2 recensioner
1
återkommande gäst

Hunde pasning med hyggeligt ophold med have og på tur.

Bor med 1 hund
Bor med Hungarian Vizsla Kasper
AndreasA

17. Andreas

Hunde pasning med hyggeligt ophold med have og på tur.19.2 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 1 hund
Bor med Hungarian Vizsla Kasper
från
450 Dkr
/natt
Daniel HøjgaardD

18. Daniel Højgaard

19.4 km
från
900 Dkr
/natt

Hunde ven med stort V <3

Daniel HøjgaardD

18. Daniel Højgaard

Hunde ven med stort V <319.4 km
från
900 Dkr
/natt
DavidD

19. David

7.7 km
från
300 kr
/natt
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
DavidD

19. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö7.7 km
(2 recensioner)
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 11 dagar sen
från
300 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Bunkeflostrand medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Bunkeflostrand.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Bunkeflostrand sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Bunkeflostrand bokar husvakt på Pawshake. Över 871 djurägare i Bunkeflostrand har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express