1. Kattpassning
  2. Bunkeflostrand

Kattpassning, Bunkeflostrand

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
HaileyH

1. Hailey

5.8 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Calm & Reliable Cat Sitter | 5+ Years of Loving Cat Care

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
HaileyH

1. Hailey

Ny djurvakt
Calm & Reliable Cat Sitter | 5+ Years of Loving Cat Care5.8 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
150 kr
/dag
TildeT

2. Tilde

3.6 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
TildeT

2. Tilde

Ny djurvakt
Dog lover with experience of all ages & sizes 🐾3.6 km
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MildaM

3. Milda

6.2 km
från
180 kr
/dag
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
MildaM

3. Milda

Most attentive care for your pets!6.2 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
"Med stor omtanke och kärlek tog Milda fint hand om våra två katter. Vi kommer garanterat boka Milda igen. "
VeronicaV
Granskning av Veronica
från
180 kr
/dag
SaharS

4. Sahar

6.8 km
från
140 kr
/dag
8 recensioner
3
återkommande gäster

Loving care for your pet in Malmö 🐾

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
SaharS

4. Sahar

Loving care for your pet in Malmö 🐾6.8 km
(8 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
"Sahar took great care of my cats, and I really recommend her! She was kind, reliable, and kept me updated while I was away. I felt completely comfortable leaving my cats in her care. I would definitely book her again!😌"
NhanN
Granskning av Nhan
från
140 kr
/dag
SaliS

5. Sali

6.8 km
från
350 kr
/dag

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
SaliS

5. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt6.8 km
Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
från
350 kr
/dag
SarahS

6. Sarah

6.3 km
från
180 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
SarahS

6. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö6.3 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
"We can certainly recomend Sarah. She´s a devoted pet sitter and took good care of our two cats. Sent us pictures and messages every day. Good communication."
Mats och ÅsaM
Granskning av Mats och Åsa
från
180 kr
/dag
FatimaF

7. Fatima

4.7 km
från
300 kr
/dag
18 recensioner
10
återkommande gäster

Med kärlek som djurälskare!

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 katt
FatimaF

7. Fatima

Med kärlek som djurälskare! 4.7 km
(18 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 katt
"Fatima was awesome!! My cat, Logan, bonded with her completely. She was on time every day, and my cat showed no signs of separation anxiety, when I came home after 5 days. Recommend her to everyone :) Top notch communication from start to finish, and pictures were sent to me every day :) Thanks Fatima 🙏❤️"
Michael HurupM
Granskning av Michael Hurup
från
300 kr
/dag
ImanI

8. Iman

6.4 km
från
235 kr
/dag
87 recensioner
40
återkommande gäster

Jag är Här För Ditt Djur!

Senast aktiv 14 dagar sen
Bor med 2 katter
ImanI

8. Iman

Jag är Här För Ditt Djur! 6.4 km
(87 recensioner)
40 återkommande gäster
Senast aktiv 14 dagar sen
Bor med 2 katter
"Vi är jättenöjda med Iman. Hon skickade dagliga uppdateringar med bilder och filmer på vår katt, och gick väldigt smidigt. Rekommenderas :) "
HugoH
Granskning av Hugo
från
235 kr
/dag
AmirA

9. Amir

6.8 km
från
170 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
AmirA

9. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits6.8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
från
170 kr
/dag
OliwiaO

10. Oliwia

1 km
från
130 kr
/dag

Erfaren och omtänksam djurvakt – flexibel och pålitlig

Bor med 1 katt
OliwiaO

10. Oliwia

Erfaren och omtänksam djurvakt – flexibel och pålitlig1 km
Bor med 1 katt
från
130 kr
/dag
AmiA

11. Ami

3.9 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt
1 recension
2
återkommande gäster

Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
AmiA

11. Ami

Ny djurvakt
Caring pet sitter who loves dogs & cats 🐶🐱3.9 km
(1 recension)
2 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
från
150 kr
/dag
KamillaK

12. Kamilla

1.5 km
från
170 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Djurvakt som älskar ditt husdjur som sitt eget

Bor med 3 hundar
Bor med Blandad Kevin
KamillaK

12. Kamilla

Djurvakt som älskar ditt husdjur som sitt eget1.5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 3 hundar
Bor med Blandad Kevin
från
170 kr
/dag
NellyN

13. Nelly

6.3 km
från
130 kr
/dag
1
återkommande gäst

katt och hund älskare till er hjälp

NellyN

13. Nelly

katt och hund älskare till er hjälp6.3 km
1 återkommande gäst
från
130 kr
/dag
Leslie AnnL

14. Leslie Ann

5.8 km
från
150 kr
/dag
1
återkommande gäst

Stay at Home Mom

Senast aktiv idag
Leslie AnnL

14. Leslie Ann

Stay at Home Mom 5.8 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv idag
från
150 kr
/dag
MarijaM

15. Marija

3.9 km
från
165 kr
/dag

Small visits, full attention on your feline

Senast aktiv 3 dagar sen
MarijaM

15. Marija

Small visits, full attention on your feline3.9 km
Senast aktiv 3 dagar sen
från
165 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Bunkeflostrand hos Pawshake kan hjälpa. Vår Bunkeflostrand kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Bunkeflostrand kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Bunkeflostrand bokar kattvakt på Pawshake. Över 2024 djurägare i Bunkeflostrand har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express