1. Kattpassning
  2. Arlöv

Kattpassning, Arlöv

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AgostinaA

1. Agostina

4.4 km
från
240 kr
/dag
144 recensioner
31
återkommande gäster

Pet Sitter Malmö

Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
AgostinaA

1. Agostina

Pet Sitter Malmö 4.4 km
(144 recensioner)
31 återkommande gäster
Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
"Agostina tog hand om min krävande perserkatt under 10 dagar, och allt gick jättebra. Jag kom hem till en nöjd och lugn katt, som hade fått exakt den pälsvård och omsorg som jag bett om. Agostina tog sig tid att leka och mysa med honom vid varje besök, och jag kunde slappna av under semestern. Det var tredje gången Agostina passade Celino, och jag kommer självklart att anlita henne nästa gång också."
JenniferJ
Granskning av Jennifer
från
240 kr
/dag
NatalyN

2. Nataly

6.1 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Reliable & Loving Dog Walker & Cat Sitter in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
NatalyN

2. Nataly

Ny djurvakt
Reliable & Loving Dog Walker & Cat Sitter in Malmö6.1 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
150 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
EstherE

3. Esther

6.4 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Happy walks, wagging tails 🐾 Your trusted dog buddy in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 4 dagar sen
EstherE

3. Esther

Ny djurvakt
Happy walks, wagging tails 🐾 Your trusted dog buddy in Malmö6.4 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
150 kr
/dag
SaharS

4. Sahar

6.5 km
från
140 kr
/dag
8 recensioner
3
återkommande gäster

Loving care for your pet in Malmö 🐾

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
SaharS

4. Sahar

Loving care for your pet in Malmö 🐾6.5 km
(8 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
"Sahar took great care of my cats, and I really recommend her! She was kind, reliable, and kept me updated while I was away. I felt completely comfortable leaving my cats in her care. I would definitely book her again!😌"
NhanN
Granskning av Nhan
från
140 kr
/dag
NataliaN

5. Natalia

5.5 km
från
125 kr
/dag
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Senast aktiv 7 dagar sen
NataliaN

5. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person5.5 km
Senast aktiv 7 dagar sen
från
125 kr
/dag
ZiyueZ

6. Ziyue

3.4 km
från
150 kr
/dag
44 recensioner
17
återkommande gäster

Expert poop scooper and friend of furry souls

Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
ZiyueZ

6. Ziyue

Expert poop scooper and friend of furry souls3.4 km
(44 recensioner)
17 återkommande gäster
Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
"We were so happy to have Ziyue look after our cat for a week this summer! She was both responsive and accommodating in communication and during our trip we got nice picture updates every day. We felt very safe having her as a cat sitter and would definitely ask her to cat sit again!! ☺️"
AlmaA
Granskning av Alma
från
150 kr
/dag
NoraN

7. Nora

4.6 km
från
150 kr
/dag
18 recensioner
7
återkommande gäster

Passionerad Djurälskare

Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
NoraN

7. Nora

Passionerad Djurälskare4.6 km
(18 recensioner)
7 återkommande gäster
Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
"Nora is great and took good care of our cats. Highly recommended!"
ThiagoT
Granskning av Thiago
från
150 kr
/dag
MikaM

8. Mika

6.9 km
från
150 kr
/dag
4 recensioner
2
återkommande gäster

Animals are the only pure souls left to love.

Senast aktiv 4 dagar sen
MikaM

8. Mika

Animals are the only pure souls left to love.6.9 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
"Mika tog väl hand om våra katter"
Alexander WickstrømA
Granskning av Alexander Wickstrøm
från
150 kr
/dag
SofiaS

9. Sofia

6 km
från
150 kr
/dag
19 recensioner
10
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
SofiaS

9. Sofia

Studerande djurvän 6 km
(19 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
"My cats were not at all grumpy when we got back :) "
Anna LauraA
Granskning av Anna Laura
från
150 kr
/dag
SaliS

10. Sali

6.8 km
från
350 kr
/dag

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
SaliS

10. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt6.8 km
Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
från
350 kr
/dag
KamilaK

11. Kamila

2.6 km
från
150 kr
/dag
20 recensioner
7
återkommande gäster

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺

Bor med 2 katter
KamilaK

11. Kamila

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺2.6 km
(20 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 2 katter
"Andra gången jag bokade Kamila för att hjälpa mig med mina katter - och är fortsatt väldig nöjd! Kommer säkert att boka henne i framtiden igen :) "
JulianaJ
Granskning av Juliana
från
150 kr
/dag
AmirA

12. Amir

6.5 km
från
170 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
AmirA

12. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits6.5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
från
170 kr
/dag
DavidD

13. David

5.5 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
DavidD

13. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö5.5 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
"David is great, communicative and someone who goes the extra mile. It was the first time we left our cats alone (usually we have someone stay/bring them to friends) But we would without hesitation reach out to him again! Thank you David! "
AmandaA
Granskning av Amanda
från
150 kr
/dag
MariaM

14. Maria

6.2 km
från
150 kr
/dag
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Svarar vanligtvis inom en dag
MariaM

14. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)6.2 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Great! No problem at all. Highly recommended "
AxelA
Granskning av Axel
från
150 kr
/dag
MollyM

15. Molly

4.9 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner
2
återkommande gäster

Pet Lover Extreme

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
MollyM

15. Molly

Pet Lover Extreme4.9 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
"Heel fijne samenwerking met Molly!"
CharlotteC
Granskning av Charlotte
från
150 kr
/dag
SamS

16. Sam

6.1 km
från
190 kr
/dag
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

16. Sam

Safe and Reliable Animal Care6.1 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Sam was absolutely fantastic. He took wonderful care of my cats and my fish while we were away. One of my cats had undergone surgery just before our trip and needed medication, which made the situation more challenging because he spent most of the time hiding under the sofa. Despite that, Sam was incredibly patient, attentive, and always made sure my cat received the care he needed. Throughout the entire booking, Sam was reliable, communicative, and genuinely caring. He went above and beyond, and I couldn't have felt more comfortable leaving my pets in his hands. I would highly recommend him to anyone looking for a professional, trustworthy, and compassionate pet sitter. Thank you so much, Sam!"
AmandaA
Granskning av Amanda
från
190 kr
/dag
LoraL

17. Lora

4.6 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Looking forward to meeting your pets! 🌞

Svarar vanligtvis inom en dag
LoraL

17. Lora

Looking forward to meeting your pets! 🌞4.6 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Lora looked after our two cats when we were away and she did an amazing job! She’s great with animals and our two boys were well looked after 🌸 She sent us updates and picture every day, so we felt safe leaving them in her care 🥰 Thank you again!"
ElsaE
Granskning av Elsa
från
200 kr
/dag
OliviaO

18. Olivia

3.5 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv idag
OliviaO

18. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 3.5 km
(5 recensioner)
Senast aktiv idag
från
150 kr
/dag
AlyssaA

19. Alyssa

5.5 km
från
150 kr
/dag

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

19. Alyssa

Whisker-Approved Sitting5.5 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
150 kr
/dag
HimadriH

20. Himadri

5 km
från
185 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Make your pet feel loved alltid

Senast aktiv 3 dagar sen
HimadriH

20. Himadri

Make your pet feel loved alltid5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
185 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Arlöv hos Pawshake kan hjälpa. Vår Arlöv kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Arlöv kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Arlöv bokar kattvakt på Pawshake. Över 808 djurägare i Arlöv har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express