1. Hundrastning
  2. Arlöv

Hundrastning, Arlöv

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
NataliaN

1. Natalia

5.5 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Senast aktiv 7 dagar sen
NataliaN

1. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person5.5 km
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
DavidD

2. David

5.5 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
DavidD

2. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö5.5 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
"Vi är väldigt, väldigt nöjda med David som hundvakt! Han är lugn och trygg, kommer punktligt och har väldigt fin hand med vår hund. Vi kan varmt rekommendera David😊"
HannaH
Granskning av Hanna
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AlyssaA

3. Alyssa

5.5 km
från
100 kr
/promenad

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

3. Alyssa

Whisker-Approved Sitting5.5 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
MollyM

4. Molly

4.9 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
2
återkommande gäster

Pet Lover Extreme

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
MollyM

4. Molly

Pet Lover Extreme4.9 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
från
100 kr
/promenad
OliviaO

5. Olivia

3.5 km
från
120 kr
/promenad
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv idag
OliviaO

5. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 3.5 km
(5 recensioner)
Senast aktiv idag
från
120 kr
/promenad
HimadriH

6. Himadri

5 km
från
175 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Make your pet feel loved alltid

Senast aktiv 3 dagar sen
HimadriH

6. Himadri

Make your pet feel loved alltid5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
175 kr
/promenad
NoraN

7. Nora

4.6 km
från
150 kr
/promenad
18 recensioner
7
återkommande gäster

Passionerad Djurälskare

Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
NoraN

7. Nora

Passionerad Djurälskare4.6 km
(18 recensioner)
7 återkommande gäster
Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
från
150 kr
/promenad
KamilaK

8. Kamila

2.6 km
från
100 kr
/promenad
20 recensioner
7
återkommande gäster

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺

Bor med 2 katter
KamilaK

8. Kamila

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺2.6 km
(20 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 2 katter
från
100 kr
/promenad
Cecilia ElizabethC

9. Cecilia Elizabeth

5.4 km
från
100 kr
/promenad

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter

Svarar vanligtvis inom en timme
Cecilia ElizabethC

9. Cecilia Elizabeth

Caring Dog Lover & Trusted Pet Sitter5.4 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
HampusH

10. Hampus

3.8 km
från
100 kr
/promenad

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

10. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys3.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Arlöv som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Arlöv och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Arlöv . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Arlöv bokar hundpromenader på Pawshake. Över 301 djurägare i Arlöv har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express