1. Kattpassning
  2. Örgryte

Kattpassning, Örgryte

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

5.3 km
från
80 kr
/dag
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)5.3 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"We had a wonderful experience with our cat sitter. She took excellent care of our cat and kept us updated every day with photos, which gave us great peace of mind while we were away. We truly appreciate her kindness, reliability, and excellent communication. We would definitely book her again and highly recommend her to anyone looking for a caring and trustworthy cat sitter!"
JuliaJ
Granskning av Julia
från
80 kr
/dag
MartaM

2. Marta

2.7 km
från
165 kr
/dag
28 recensioner
16
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
MartaM

2. Marta

En galen två-katts-ägare2.7 km
(28 recensioner)
16 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
"Our second time with Marta, I can highly recommend her!"
LassiL
Granskning av Lassi
från
165 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
VictoriaV

3. Victoria

6 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
VictoriaV

3. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare6 km
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
från
150 kr
/dag
DariaD

4. Daria

3.5 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
DariaD

4. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀3.5 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
150 kr
/dag
SpoorthiS

5. Spoorthi

5 km
från
240 kr
/dag
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
SpoorthiS

5. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 5 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
"Spoorthi took great care of our cat. She asked about things she was unsure of and used previous experiences to treat our cat carefully. Detailed reports after each visit made us sure he was in good hands. They became good friends before the booking ended."
ElisabethE
Granskning av Elisabeth
från
240 kr
/dag
KarinK

6. Karin

4.7 km
från
100 kr
/dag

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

6. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader4.7 km
Bor med 3 katter
från
100 kr
/dag
OkuliinaO

7. Okuliina

5.4 km
från
140 kr
/dag
11 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
OkuliinaO

7. Okuliina

Loving and experienced care for your pet5.4 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
"Okuliina looked after our cat for a week with daily visits. We received reports every day with many photos. She stayed around and made sure Trixie got all the cuddles she wanted. Okuliina is fantastic and we will definitely book her again! 🐈"
FredrikF
Granskning av Fredrik
från
140 kr
/dag
AmeliaA

8. Amelia

1.4 km
från
135 kr
/dag
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
AmeliaA

8. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt1.4 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 6 dagar sen
"Everything went really well with Amelia! We could see from the images and videos that our cats were happy to have her take care of them."
LassiL
Granskning av Lassi
från
135 kr
/dag
ArdalanA

9. Ardalan

6.7 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg

Svarar vanligtvis inom en dag
ArdalanA

9. Ardalan

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg 6.7 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Mycket bra kommunikation och skötsel! Väldigt nöjd."
AttilaA
Granskning av Attila
från
150 kr
/dag
FransF

10. Frans

2.9 km
från
100 kr
/dag
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
FransF

10. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!2.9 km
(2 recensioner)
Senast bokad 9 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Frans tog otroligt bra hand om min Gigi på kort varsel när det krisade för mig. Han gjorde allt och lite till av uppgifterna som jag gav honom och är snabb på att kommunicera med trevlig ton! Jag kommer 100% att boka Frans igen och känner mig trygg med att låta honom ta hand om min katt. Rekommenderar starkt! 🙂"
MayaM
Granskning av Maya
från
100 kr
/dag
EllaE

11. Ella

3.4 km
från
250 kr
/dag
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast bokad igår
Senast kontaktad
EllaE

11. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg3.4 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad igår
Senast kontaktad
"✨️✨️✨️✨️✨️ Ella tog hand om våra två katter på ett fantastiskt sätt medan vi var bortresta. Hon var pålitlig, omtänksam och följde alla instruktioner noggrant. Det kändes väldigt tryggt att veta att våra katter var i så goda händer. Hon gjorde inte bara det praktiska som matning och skötsel, utan gav också våra katter mycket kärlek, närhet och uppmärksamhet. Kommunikation med Ella fungerade utmärkt och allt var precis som vi hade önskat när vi kom hem. Vi är otroligt tacksamma för hennes hjälp och kan varmt rekommendera Ella till alla som söker en ansvarsfull, trygg och omtänksam kattvakt. Hon förtjänar verkligen högsta betyg! ✨️✨️✨️✨️✨️"
HemenH
Granskning av Hemen
från
250 kr
/dag
MalinM

12. Malin

5.6 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
MalinM

12. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader5.6 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
"Vi är väldigt nöjda med Malin. Kommunikationen fungerade toppen och det märktes verkligen att Malin brydde sig om att ta hand om katterna på ett bra sätt."
ErikE
Granskning av Erik
från
200 kr
/dag
NatalieN

13. Natalie

5.8 km
från
100 kr
/dag
2 recensioner
2
återkommande gäster

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
NatalieN

13. Natalie

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!5.8 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Duktig och pålitlig djurvakt! Natalie tog fint hand om vår katt och våra sköldpaddor."
JohannaJ
Granskning av Johanna
från
100 kr
/dag
AdriannaA

14. Adrianna

5.9 km
från
124 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
AdriannaA

14. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning5.9 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
124 kr
/dag
AfsanehA

15. Afsaneh

3.6 km
från
280 kr
/dag
1 recension

Only CAT SITTING

Svarar vanligtvis inom en timme
AfsanehA

15. Afsaneh

Only CAT SITTING3.6 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en timme
"They took so good care of our cat Tussen. Went the extra mile. Highly recommend!"
IsmailI
Granskning av Ismail
från
280 kr
/dag
DiD

16. Di

3.5 km
från
200 kr
/dag
4 recensioner
2
återkommande gäster

fokusera på kattvakt i ditt hem (cat sitting in your home)

Svarar vanligtvis inom en timme
DiD

16. Di

fokusera på kattvakt i ditt hem (cat sitting in your home)3.5 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom en timme
"Di var lätt att kommunicera med och mycket seriös! Har gjort ett personligt Google formulär om hur hon ska ta hand om katterna på bästa sätt! Proffsigt 😊 Kommer boka Di igen🥰"
johannaJ
Granskning av johanna
från
200 kr
/dag
FrederikkeF

17. Frederikke

5.5 km
från
200 kr
/dag

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

17. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden5.5 km
Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
SibyllaS

18. Sibylla

4.9 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

18. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt4.9 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
LeilaL

19. Leila

2 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt
1 recension

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
LeilaL

19. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾2 km
(1 recension)
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
PatriciaP

20. Patricia

1.4 km
från
180 kr
/dag

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
PatriciaP

20. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️1.4 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
180 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Örgryte hos Pawshake kan hjälpa. Vår Örgryte kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Örgryte kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Örgryte bokar kattvakt på Pawshake. Över 256 djurägare i Örgryte har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express