1. Hunddagis
  2. Gustavsberg

Hunddagis, Gustavsberg

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ZiyaZ

1. Ziya

17.1 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

1. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm17.1 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
NadiaN

2. Nadia

19.9 km
från
300 kr
/dag
Ny djurvakt
2 recensioner

Hundpassning i Vasastan

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
NadiaN

2. Nadia

Ny djurvakt
Hundpassning i Vasastan19.9 km
(2 recensioner)
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
"Nadia är toppen. Hon var mycket snabb på att svara och tog väl hand om Hugi. Vi kommer definitivt att boka henne igen."
LucyL
Granskning av Lucy
från
300 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MarinaM

3. Marina

8.3 km
från
250 kr
/dag
Ny djurvakt

Caring for your dog like they are part of the family

Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
MarinaM

3. Marina

Ny djurvakt
Caring for your dog like they are part of the family8.3 km
Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
från
250 kr
/dag
IsakI

4. Isak

12 km - Bollmora
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
IsakI

4. Isak

Ny djurvakt
trygg och omtänksam djurpassning12 km - Bollmora
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
NannaN

5. Nanna

17.2 km
från
200 kr
/dag

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
NannaN

5. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 17.2 km
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
200 kr
/dag
MilenaM

6. Milena

18 km
från
300 kr
/dag
Ny djurvakt

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

6. Milena

Ny djurvakt
18 km
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
SofiaS

7. Sofia

19.2 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
SofiaS

7. Sofia

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!19.2 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
AlperenA

8. Alperen

19.6 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

8. Alperen

Dog Lover & Engineer19.6 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Gustavsberg för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Gustavsberg att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Gustavsberg som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Gustavsberg bokar hunddagis på Pawshake. Över 183 djurägare i Gustavsberg har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express