1. Hunddagis
  2. Järfälla kommun

Hunddagis, Järfälla kommun

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
CalleC

1. Calle

13.2 km
från
449 kr
/dag
1 recension

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!

Svarar vanligtvis inom en dag
CalleC

1. Calle

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!13.2 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
449 kr
/dag
AlperenA

2. Alperen

19.7 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

2. Alperen

Dog Lover & Engineer19.7 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
MakdaM

3. Makda

8.8 km
från
300 kr
/dag

Omsorgsfull katt- och hundvakt och fysiostudent

MakdaM

3. Makda

Omsorgsfull katt- och hundvakt och fysiostudent8.8 km
från
300 kr
/dag
NoaN

4. Noa

4.3 km
från
350 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Loving Care for Your Furry Family Member

Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
NoaN

4. Noa

Loving Care for Your Furry Family Member4.3 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
från
350 kr
/dag
MoaM

5. Moa

19.4 km
från
300 kr
/dag
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

5. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 19.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
AzaliiaA

6. Azaliia

6.9 km - Hässelby-Vällingby
från
300 kr
/dag
6 recensioner
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!

Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
AzaliiaA

6. Azaliia

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!6.9 km - Hässelby-Vällingby
(6 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
300 kr
/dag