1. Hunddagis
  2. Solna

Hunddagis, Solna

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AndreasA

1. Andreas

17.1 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
AndreasA

1. Andreas

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa17.1 km
(2 recensioner)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
200 kr
/dag
NazaninN

2. Nazanin

11.6 km
från
500 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Hunddrömmar ♥️Trygg, Rolig och Omtänksam Hundvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
NazaninN

2. Nazanin

Hunddrömmar ♥️Trygg, Rolig och Omtänksam Hundvakt 11.6 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 10 dagar sen
från
500 kr
/dag
GeorginaG

3. Georgina

6.3 km
från
300 kr
/dag

Hopp och lek med oss🏡🐾

Svarar vanligtvis inom en dag
GeorginaG

3. Georgina

Hopp och lek med oss🏡🐾6.3 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
300 kr
/dag
CalleC

4. Calle

0.6 km
från
449 kr
/dag
1 recension

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!

Svarar vanligtvis inom en dag
CalleC

4. Calle

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!0.6 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
449 kr
/dag
AlperenA

5. Alperen

8.2 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

5. Alperen

Dog Lover & Engineer8.2 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
NoaN

6. Noa

15.7 km
från
350 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Loving Care for Your Furry Family Member

Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
NoaN

6. Noa

Loving Care for Your Furry Family Member15.7 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 1 hund, 2 katter
Bor med Labradoodle Bowie
från
350 kr
/dag
JoosjeJ

7. Joosje

13.5 km
från
350 kr
/dag

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

7. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till13.5 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
350 kr
/dag
MoaM

8. Moa

9.4 km
från
300 kr
/dag
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

8. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 9.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
AzaliiaA

9. Azaliia

10.1 km - Hässelby-Vällingby
från
300 kr
/dag
6 recensioner
1
återkommande gäst

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!

Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
AzaliiaA

9. Azaliia

Trusted Pet Sitter Who Cares Like They're My Own!10.1 km - Hässelby-Vällingby
(6 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
300 kr
/dag