1. Hundrastning
  2. Åkarp

Hundrastning, Åkarp

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LioL

1. Lio

3.1 km - Klostergården
från
200 kr
/promenad
4 recensioner

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv idag
LioL

1. Lio

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!3.1 km - Klostergården
(4 recensioner)
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv idag
från
200 kr
/promenad
CarolC

2. Carol

4 km
från
100 kr
/promenad

Caring & Responsible Cat and Dog Sitter!

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
CarolC

2. Carol

Caring & Responsible Cat and Dog Sitter!4 km
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AdenA

3. Aden

4.1 km
från
120 kr
/promenad
3 recensioner
1
återkommande gäst

Pålitlig och ansvarsfull djurvakt

Svarar vanligtvis inom en timme
AdenA

3. Aden

Pålitlig och ansvarsfull djurvakt4.1 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Svarar vanligtvis inom en timme
från
120 kr
/promenad
JuliaJ

4. Julia

0.3 km
från
100 kr
/promenad

Aktiv hundvakt i Hjärup

JuliaJ

4. Julia

Aktiv hundvakt i Hjärup 0.3 km
från
100 kr
/promenad
MatildaM

5. Matilda

4.8 km
från
150 kr
/promenad

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur

MatildaM

5. Matilda

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur4.8 km
från
150 kr
/promenad
MollyM

6. Molly

5.4 km - Lomma
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
2
återkommande gäster

Pet Lover Extreme

Senast aktiv 5 dagar sen
Bor med 1 hund
MollyM

6. Molly

Pet Lover Extreme5.4 km - Lomma
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 5 dagar sen
Bor med 1 hund
från
100 kr
/promenad
TianshuT

7. Tianshu

5.4 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner
1
återkommande gäst

Spring Holiday Pet Sitter–Cat Visits & Dog Walking in Lund

Senast aktiv igår
Bor med 1 katt
TianshuT

7. Tianshu

Spring Holiday Pet Sitter–Cat Visits & Dog Walking in Lund5.4 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv igår
Bor med 1 katt
från
150 kr
/promenad
TaniyaT

8. Taniya

4.8 km
från
180 kr
/promenad
1 recension

Caring for pets with love, patience, and trust 🐾💛

Senast aktiv 8 dagar sen
Bor med 1 katt
TaniyaT

8. Taniya

Caring for pets with love, patience, and trust 🐾💛4.8 km
(1 recension)
Senast aktiv 8 dagar sen
Bor med 1 katt
från
180 kr
/promenad
AuraA

9. Aura

4.7 km
från
150 kr
/promenad
3 recensioner
1
återkommande gäst

En Vandrande Djurälskare

Bor med 4 katter
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AuraA

9. Aura

En Vandrande Djurälskare4.7 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 4 katter
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
150 kr
/promenad
LisaL

10. Lisa

4.6 km
från
200 kr
/promenad
1 recension

Långa promenader, hundkompis & valpträning

Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
LisaL

10. Lisa

Långa promenader, hundkompis & valpträning4.6 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
från
200 kr
/promenad
LindaL

11. Linda

4.6 km
från
100 kr
/promenad

Söker sällskap till mina promenader 🥹

LindaL

11. Linda

Söker sällskap till mina promenader 🥹4.6 km
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Åkarp som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Åkarp och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Åkarp . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Åkarp bokar hundpromenader på Pawshake. Över 216 djurägare i Åkarp har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express