1. Hundrastning
  2. Huddinge

Hundrastning, Huddinge

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
DanielaD

1. Daniela

4.2 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Passionate about all animals and their care!

Senast aktiv igår
DanielaD

1. Daniela

Ny djurvakt
Passionate about all animals and their care! 4.2 km
Senast aktiv igår
från
100 kr
/promenad
EliasE

2. Elias

4 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Hundtokig socionom

Senast aktiv igår
EliasE

2. Elias

Ny djurvakt
Hundtokig socionom4 km
Senast aktiv igår
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MechelleM

3. Mechelle

5.1 km
från
120 kr
/promenad

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾

Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
MechelleM

3. Mechelle

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾5.1 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
från
120 kr
/promenad
MoaM

4. Moa

4.1 km
från
200 kr
/promenad
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

4. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 4.1 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Ett riktigt kap till hundvakt! Moa har varit min fyrbentas trygga punkt i 2 veckor och allting har funkat helt perfekt. Kommer utan tvekan se åt hennes håll nästa gång vi behöver hjälp "
LinaL
Granskning av Lina
från
200 kr
/promenad
FridaF

5. Frida

4.8 km
från
150 kr
/promenad

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
FridaF

5. Frida

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt4.8 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
150 kr
/promenad
yaxuY

6. yaxu

5.2 km
från
150 kr
/promenad

Pålitlig, ansvarsfull, flexibel, katt/hundpassning

Bor med 1 katt
yaxuY

6. yaxu

Pålitlig, ansvarsfull, flexibel, katt/hundpassning5.2 km
Bor med 1 katt
från
150 kr
/promenad
LeilaL

7. Leila

0.3 km
från
150 kr
/promenad

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
LeilaL

7. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 0.3 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
150 kr
/promenad
RebeccaR

8. Rebecca

2.6 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Ordningsam tjej som älskar djur!

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
RebeccaR

8. Rebecca

Ordningsam tjej som älskar djur! 2.6 km
(1 recension)
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
EbbaE

9. Ebba

5.6 km
från
150 kr
/promenad

Mina personligheter och färdigheter

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
EbbaE

9. Ebba

Mina personligheter och färdigheter5.6 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
från
150 kr
/promenad
JoosjeJ

10. Joosje

0.3 km
från
150 kr
/promenad

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

10. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till0.3 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/promenad
PriscilaP

11. Priscila

3.3 km
från
150 kr
/promenad
19 recensioner
7
återkommande gäster

Years Of Volunteer Experience!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
PriscilaP

11. Priscila

Years Of Volunteer Experience!3.3 km
(19 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
150 kr
/promenad
AerisA

12. Aeris

4.7 km - Enskede-Årsta-Vantör
från
150 kr
/promenad

Hembesök och promenader i Lambohov

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en dag
AerisA

12. Aeris

Hembesök och promenader i Lambohov4.7 km - Enskede-Årsta-Vantör
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/promenad
LouiseL

13. Louise

4.1 km
från
225 kr
/promenad

24 årig tjej med lång erfarenhet och massa kärlek att ge!

Svarar vanligtvis inom en dag
LouiseL

13. Louise

24 årig tjej med lång erfarenhet och massa kärlek att ge!4.1 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
225 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Huddinge som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Huddinge och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Huddinge . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Huddinge bokar hundpromenader på Pawshake. Över 358 djurägare i Huddinge har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express