1. Kattpassning
  2. Huddinge

Kattpassning, Huddinge

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
DanielaD

1. Daniela

6.5 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Passionate about all animals and their care!

Senast aktiv igår
DanielaD

1. Daniela

Ny djurvakt
Passionate about all animals and their care! 6.5 km
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
FarimaF

2. Farima

5.5 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg kattvakt för din älskade katt 🐾

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
FarimaF

2. Farima

Ny djurvakt
Trygg kattvakt för din älskade katt 🐾5.5 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
LinnL

3. Linn

3.3 km
från
180 kr
/dag
21 recensioner
6
återkommande gäster

Erfaren Catnanny

Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
LinnL

3. Linn

Erfaren Catnanny3.3 km
(21 recensioner)
6 återkommande gäster
Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Linn spent a week looking after our cat Rory and she did an amazing job! She sent updates and pictures everyday and clearly loved spending time with him. I was very confident in the care she provided, which allowed me to enjoy my week away. I would highly recommend Linn as a pet sitter and will definitely be using her again. "
RachelR
Granskning av Rachel
från
180 kr
/dag
AnaA

4. Ana

5.6 km
från
250 kr
/dag
3 recensioner
1
återkommande gäst

Pets love me, owners trust me :)

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund, 3 katter
AnaA

4. Ana

Pets love me, owners trust me :)5.6 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund, 3 katter
"Ana is a kind, positive, and caring person. She took excellent care of my pet while I was on vacation. Result is happy cat and happy owner 😄 100 percent recommended ❤️"
MarinaM
Granskning av Marina
från
250 kr
/dag
PriscilaP

5. Priscila

5 km
från
190 kr
/dag
19 recensioner
7
återkommande gäster

Years Of Volunteer Experience!

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
PriscilaP

5. Priscila

Years Of Volunteer Experience!5 km
(19 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Priscila always takes very good care of my cat, is flexible and is a good communicator. I definitely recommend her."
JorindaJ
Granskning av Jorinda
från
190 kr
/dag
MechelleM

6. Mechelle

5 km
från
130 kr
/dag

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾

Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
MechelleM

6. Mechelle

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾5 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
från
130 kr
/dag
PetronelaP

7. Petronela

5.7 km
från
200 kr
/dag

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats

Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 2 katter
PetronelaP

7. Petronela

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats 5.7 km
Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 2 katter
från
200 kr
/dag
FridaF

8. Frida

6.2 km
från
175 kr
/dag

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
FridaF

8. Frida

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt6.2 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
175 kr
/dag
LeilaL

9. Leila

5.5 km
från
150 kr
/dag

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
LeilaL

9. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 5.5 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
JoosjeJ

10. Joosje

5.5 km
från
200 kr
/dag

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

10. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till5.5 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/dag
AerisA

11. Aeris

6.6 km - Enskede-Årsta-Vantör
från
150 kr
/dag

Hembesök och promenader i Lambohov

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en dag
AerisA

11. Aeris

Hembesök och promenader i Lambohov6.6 km - Enskede-Årsta-Vantör
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Huddinge hos Pawshake kan hjälpa. Vår Huddinge kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Huddinge kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Huddinge bokar kattvakt på Pawshake. Över 428 djurägare i Huddinge har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express