1. Kattpassning
  2. Lidingö

Kattpassning, Lidingö

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AngelinaA

1. Angelina

4.9 km
från
100 kr
/dag
Ny djurvakt
1 recension

Cat lover loved by cats

Senast bokad 8 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
AngelinaA

1. Angelina

Ny djurvakt
Cat lover loved by cats4.9 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
"Everything was great! Thank you for taking care of my pets! "
AlexA
Granskning av Alex
från
100 kr
/dag
AnnA

2. Ann

6.9 km
från
250 kr
/dag
5 recensioner

Kattvakt och hundrastning

Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
AnnA

2. Ann

Kattvakt och hundrastning6.9 km
(5 recensioner)
Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
"Ann passade våra två skygga katthemskatter i över två veckor och vi är jättenöjda med hennes insats. Ann är trevlig att ha att göra med, pålitlig och mycket bra på att återkoppla angående katternas mående. Vi rekommenderar varmt att samarbeta med Ann för dig som behöver stöd i tillsyn för ditt husdjur. "
OlofO
Granskning av Olof
från
250 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
JessieJ

3. Jessie

6.9 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner
1
återkommande gäst

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
JessieJ

3. Jessie

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till6.9 km
(5 recensioner)
1 återkommande gäst
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
"Jessie är jättetrevlig och gjorde ett utmärkt jobb. Hon skickade trevliga rapporter och bilder under hela perioden. Toppen!"
AntonA
Granskning av Anton
från
150 kr
/dag
KarlaK

4. Karla

6.9 km
från
180 kr
/dag
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Svarar vanligtvis inom en dag
KarlaK

4. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes6.9 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Karla was very communicative, pleasant and easy to work with, took good care of my cat while I was away, and it felt very safe to have her with my cat and in the apartment. I would certainly consider using Karla again, and can highly recommend her!"
JosefinJ
Granskning av Josefin
från
180 kr
/dag
AlisonA

5. Alison

5.1 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Canadian dog sitter in Stockholm!

Senast aktiv 10 dagar sen
AlisonA

5. Alison

Ny djurvakt
Canadian dog sitter in Stockholm!5.1 km
Senast aktiv 10 dagar sen
från
150 kr
/dag
wangqiuW

6. wangqiu

4.7 km
från
160 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter

Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
wangqiuW

6. wangqiu

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter4.7 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
"Wangqiu took good care of our two rabbits, everything was as usual after we got back!"
JanJ
Granskning av Jan
från
160 kr
/dag
JuliaJ

7. Julia

2 km
från
200 kr
/dag
8 recensioner
3
återkommande gäster

Hund promenad, hund/katt/hus/smådjursvaktning på Lidingö

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
JuliaJ

7. Julia

Hund promenad, hund/katt/hus/smådjursvaktning på Lidingö2 km
(8 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Tog väldigt bra hand om mina kaniner!"
EmilE
Granskning av Emil
från
200 kr
/dag
NannaN

8. Nanna

3 km
från
150 kr
/dag

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
NannaN

8. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 3 km
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
150 kr
/dag
HannaH

9. Hanna

4.5 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg och pålitlig djurvakt när du är borta

Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
HannaH

9. Hanna

Ny djurvakt
Trygg och pålitlig djurvakt när du är borta4.5 km
Senast kontaktad 9 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
150 kr
/dag
YevheniiaY

10. Yevheniia

6.4 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
YevheniiaY

10. Yevheniia

Ny djurvakt
Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän6.4 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
från
150 kr
/dag
AnneliA

11. Anneli

6.4 km
från
300 kr
/dag

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

11. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 6.4 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/dag
LindaL

12. Linda

5.1 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Jag tar väl hand om din fyrtassare! (Ömalm/Vasastan)

Bor med 1 katt
LindaL

12. Linda

Jag tar väl hand om din fyrtassare! (Ömalm/Vasastan)5.1 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
"I totally recommend her. Caring and loving with our cat, kind and professional. 10/10!"
DeviD
Granskning av Devi
från
200 kr
/dag
EllinorE

13. Ellinor

4.1 km
från
200 kr
/dag

Söker Du En Pålitlig Djurvän?

Bor med 2 katter
EllinorE

13. Ellinor

Söker Du En Pålitlig Djurvän?4.1 km
Bor med 2 katter
från
200 kr
/dag
EmiliaE

14. Emilia

4.3 km
från
200 kr
/dag

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö

Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
EmiliaE

14. Emilia

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö4.3 km
Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
från
200 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Lidingö hos Pawshake kan hjälpa. Vår Lidingö kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Lidingö kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Lidingö bokar kattvakt på Pawshake. Över 447 djurägare i Lidingö har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express