1. Husvakt
  2. Saltsjöbaden

Husvakt, Saltsjöbaden

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
UlianaU

1. Uliana

13.3 km
från
280 kr
/natt
12 recensioner
5
återkommande gäster

Loving and experienced pet sitter 🤍

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
UlianaU

1. Uliana

Loving and experienced pet sitter 🤍13.3 km
(12 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
"A+++! Om jag kunde ge fler än fem stjärnor skulle jag göra det. Uliana tog så väl hand om vår katt, vår hund och vårt hus. Hon ställde rätt frågor och skickade uppdateringar, och när vi kom hem var djuren glada och allt undanplockat och fint. Vi kommer absolut att välja Uliana nästa gång vi behöver hus- och djurvakt. A+++! If I could give more than five stars, I would. Uliana took great care of our cat, dog and house. She asked all the right questions and sent updates, and when we got home the animals were happy and the house was in absolutely perfect order. We will certainly be asking Uliana next time we need a house and pet sitter."
FannyF
Granskning av Fanny
från
280 kr
/natt
ElsaE

2. Elsa

16.4 km
från
350 kr
/natt
3 recensioner
5
återkommande gäster

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
ElsaE

2. Elsa

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!16.4 km
(3 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
från
350 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AlisonA

3. Alison

14.6 km
från
400 kr
/natt
Ny djurvakt

Canadian dog sitter in Stockholm!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
AlisonA

3. Alison

Ny djurvakt
Canadian dog sitter in Stockholm!14.6 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
400 kr
/natt
MikaelaM

4. Mikaela

19.8 km
från
500 kr
/natt
15 recensioner
10
återkommande gäster

Erfaren kattvakt som gärna ser efter era sötnosar!

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
MikaelaM

4. Mikaela

Erfaren kattvakt som gärna ser efter era sötnosar!19.8 km
(15 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
"En toppentjej. Kändes tryggt att lämna över hus och katter. Skickade bilder och rapporter löpande. Allt /alla i perfekt skick när vi kom hem. Pålitlig."
MariaM
Granskning av Maria
från
500 kr
/natt
AnastasiiaA

5. Anastasiia

19.4 km
från
300 kr
/natt
25 recensioner
5
återkommande gäster

För ditt husdjurs bästa!

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
AnastasiiaA

5. Anastasiia

För ditt husdjurs bästa!19.4 km
(25 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
"Anastasiia gjorde ett alldeles fantastiskt jobb med att vakta våra två katter och lägenhet när vi var bortresta! All kommunikation fungerade utmärkt och vi fick uppdateringar och bilder på katterna flera gånger per dag, något som gjorde det tydligt att dom var i trygga händer och att vi hade gjort helt rätt val att anlita Anastasiia. Kommer absolut att anlita Anastasiia nästa gång vi behöver hjälp, stort tack!!"
VictorV
Granskning av Victor
från
300 kr
/natt
JuliaJ

6. Julia

17.5 km
från
550 kr
/natt
16 recensioner
8
återkommande gäster

Pålitlig djurälskare

Senast aktiv 14 dagar sen
Bor med 1 katt
JuliaJ

6. Julia

Pålitlig djurälskare 17.5 km
(16 recensioner)
8 återkommande gäster
Senast aktiv 14 dagar sen
Bor med 1 katt
från
550 kr
/natt
KaylaK

7. Kayla

10.2 km
från
315 kr
/natt
5 recensioner
2
återkommande gäster

Animal Lover! Redo att hjälpa till!

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
KaylaK

7. Kayla

Animal Lover! Redo att hjälpa till!10.2 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
"Bästa Kayla! Så bra med våra katter och känner av deras personlighet. Supertrevlig tjej, Rekommenderas varmt ❤️"
MarieM
Granskning av Marie
från
315 kr
/natt
JintianJ

8. Jintian

19.2 km
från
370 kr
/natt
5 recensioner
2
återkommande gäster

Passionerad & Genuint Kattälskande 🐈

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
JintianJ

8. Jintian

Passionerad & Genuint Kattälskande 🐈19.2 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
370 kr
/natt
AlisaA

9. Alisa

18.4 km
från
300 kr
/natt

Your pets will receive lots of attention !

Senast aktiv idag
AlisaA

9. Alisa

Your pets will receive lots of attention ! 18.4 km
Senast aktiv idag
från
300 kr
/natt
AngelinaA

10. Angelina

17.4 km
från
250 kr
/natt
2 recensioner

Cat lover loved by cats

Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
AngelinaA

10. Angelina

Cat lover loved by cats17.4 km
(2 recensioner)
Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
250 kr
/natt
IsakI

11. Isak

5.6 km
från
400 kr
/natt

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad igår
Senast kontaktad 9 dagar sen
IsakI

11. Isak

trygg och omtänksam djurpassning5.6 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
400 kr
/natt
NannaN

12. Nanna

14.1 km
från
350 kr
/natt

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
NannaN

12. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 14.1 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
350 kr
/natt
KarlaK

13. Karla

13.7 km
från
400 kr
/natt
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KarlaK

13. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes13.7 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
400 kr
/natt
LeilaL

14. Leila

19.1 km
från
500 kr
/natt

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
LeilaL

14. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 19.1 km
Senast kontaktad 7 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
500 kr
/natt
AnastasiiaA

15. Anastasiia

6.2 km
från
250 kr
/natt

Just a girl who really love pets 🐾💗

Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
AnastasiiaA

15. Anastasiia

Just a girl who really love pets 🐾💗6.2 km
Senast bokad 12 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
från
250 kr
/natt
EviE

16. Evi

10.5 km
från
350 kr
/natt
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
EviE

16. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt10.5 km
(1 recension)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
från
350 kr
/natt
PetronelaP

17. Petronela

14.7 km
från
370 kr
/natt

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats

Senast aktiv 10 dagar sen
Bor med 2 katter
PetronelaP

17. Petronela

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats 14.7 km
Senast aktiv 10 dagar sen
Bor med 2 katter
från
370 kr
/natt
MilenaM

18. Milena

13.5 km
från
900 kr
/natt

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

18. Milena

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar13.5 km
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
900 kr
/natt
AnneliA

19. Anneli

9.4 km
från
350 kr
/natt

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

19. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 9.4 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
350 kr
/natt
ClaudiaC

20. Claudia

14.8 km
från
400 kr
/natt

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

20. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!14.8 km
från
400 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Saltsjöbaden medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Saltsjöbaden.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Saltsjöbaden sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Saltsjöbaden bokar husvakt på Pawshake. Över 151 djurägare i Saltsjöbaden har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express