1. Kattpassning
  2. Åkarp

Kattpassning, Åkarp

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ZiyueZ

1. Ziyue

6.4 km
från
150 kr
/dag
44 recensioner
17
återkommande gäster

Expert poop scooper and friend of furry souls

Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
ZiyueZ

1. Ziyue

Expert poop scooper and friend of furry souls6.4 km
(44 recensioner)
17 återkommande gäster
Senast aktiv idag
Bor med 1 katt
"We were so happy to have Ziyue look after our cat for a week this summer! She was both responsive and accommodating in communication and during our trip we got nice picture updates every day. We felt very safe having her as a cat sitter and would definitely ask her to cat sit again!! ☺️"
AlmaA
Granskning av Alma
från
150 kr
/dag
LioL

2. Lio

5.8 km
från
200 kr
/dag
4 recensioner
1
återkommande gäst

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!

Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
LioL

2. Lio

Trygg och kärleksfull hundrastare och djurvakt i Lund!5.8 km
(4 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Jättebra på alla sätt"
SandraS
Granskning av Sandra
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
KamilaK

3. Kamila

5.6 km
från
150 kr
/dag
20 recensioner
7
återkommande gäster

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺

Bor med 2 katter
KamilaK

3. Kamila

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺5.6 km
(20 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 2 katter
"Andra gången jag bokade Kamila för att hjälpa mig med mina katter - och är fortsatt väldig nöjd! Kommer säkert att boka henne i framtiden igen :) "
JulianaJ
Granskning av Juliana
från
150 kr
/dag
AdenA

4. Aden

6.9 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner
1
återkommande gäst

Pålitlig och ansvarsfull djurvakt

Svarar vanligtvis inom en timme
AdenA

4. Aden

Pålitlig och ansvarsfull djurvakt6.9 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Svarar vanligtvis inom en timme
"Aden var fantastisk med mina katter! Lugn, inkännande och inga som helst problem. Även lilltjejen som ofta kan vara lite försiktig godkände sin kattvakt ☺️"
JennyJ
Granskning av Jenny
från
200 kr
/dag
MollyM

5. Molly

4.1 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner
2
återkommande gäster

Pet Lover Extreme

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
MollyM

5. Molly

Pet Lover Extreme4.1 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 hund
"Heel fijne samenwerking met Molly!"
CharlotteC
Granskning av Charlotte
från
150 kr
/dag
CarolC

6. Carol

6.7 km
från
130 kr
/dag

Caring & Responsible Cat and Dog Sitter!

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
CarolC

6. Carol

Caring & Responsible Cat and Dog Sitter!6.7 km
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
130 kr
/dag
OliviaO

7. Olivia

6.4 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv idag
OliviaO

7. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 6.4 km
(5 recensioner)
Senast aktiv idag
från
150 kr
/dag
YuliyaY

8. Yuliya

6.4 km
från
150 kr
/dag

I will fit your cat's personality:)

Senast aktiv 13 dagar sen
YuliyaY

8. Yuliya

I will fit your cat's personality:)6.4 km
Senast aktiv 13 dagar sen
från
150 kr
/dag
MatildaM

9. Matilda

6.3 km
från
250 kr
/dag

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur

MatildaM

9. Matilda

Utbildad djurvårdare med stort hjärta för alla djur6.3 km
från
250 kr
/dag
HampusH

10. Hampus

5.9 km
från
100 kr
/dag

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys

Svarar vanligtvis inom en dag
HampusH

10. Hampus

Hundvakt som vet hur man hanterar både muskler och mys5.9 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/dag
LisaL

11. Lisa

6.7 km
från
150 kr
/dag
1 recension

Långa promenader, hundkompis & valpträning

Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
LisaL

11. Lisa

Långa promenader, hundkompis & valpträning6.7 km
(1 recension)
Bor med 1 hund
Bor med Blandras Polly
från
150 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Åkarp hos Pawshake kan hjälpa. Vår Åkarp kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Åkarp kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Åkarp bokar kattvakt på Pawshake. Över 601 djurägare i Åkarp har lämnat en recension, med ett medel på 4.94/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express