1. Hunddagis
  2. Boo

Hunddagis, Boo

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ZiyaZ

1. Ziya

11.2 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

1. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm11.2 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
NadiaN

2. Nadia

13.4 km
från
300 kr
/dag
Ny djurvakt
2 recensioner

Hundpassning i Vasastan

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
NadiaN

2. Nadia

Ny djurvakt
Hundpassning i Vasastan13.4 km
(2 recensioner)
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
"Nadia är toppen. Hon var mycket snabb på att svara och tog väl hand om Hugi. Vi kommer definitivt att boka henne igen."
LucyL
Granskning av Lucy
från
300 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
ElsaE

3. Elsa

15 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner
4
återkommande gäster

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!

Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
ElsaE

3. Elsa

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!15 km
(3 recensioner)
4 återkommande gäster
Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
"Bästa hundpassaren!"
HelgeH
Granskning av Helge
från
200 kr
/dag
Zeinab (Nika)Z

4. Zeinab (Nika)

19.6 km
från
500 kr
/dag
104 recensioner
27
återkommande gäster

lovely creatures 😍

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 5 dagar sen
Zeinab (Nika)Z

4. Zeinab (Nika)

lovely creatures 😍19.6 km
(104 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 5 dagar sen
"Thank you so much for taking such great care of Junior! It's clear he was happy and well-looked after. I loved getting the updates and photos everyday– it really put my mind at ease. Your love for animals really shines through, and I couldn't be more grateful. Highly recommend your pet sitting to anyone!"
NooshinN
Granskning av Nooshin
från
500 kr
/dag
MarinaM

5. Marina

14.8 km
från
200 kr
/dag

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
MarinaM

5. Marina

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨14.8 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
200 kr
/dag
MariaM

6. Maria

19.3 km
från
200 kr
/dag
21 recensioner
7
återkommande gäster

Djurvän passar gärna din pälskling

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 7 dagar sen
MariaM

6. Maria

Djurvän passar gärna din pälskling19.3 km
(21 recensioner)
7 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 7 dagar sen
"5 ⭐️or som vanligt. Max är alltid så lugn när han kommer från Maria 👌🏻☺️"
AndersA
Granskning av Anders
från
200 kr
/dag
MarinaM

7. Marina

1.9 km
från
250 kr
/dag
Ny djurvakt

Caring for your dog like they are part of the family

Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
MarinaM

7. Marina

Ny djurvakt
Caring for your dog like they are part of the family1.9 km
Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
från
250 kr
/dag
IsakI

8. Isak

9.8 km - Bollmora
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
IsakI

8. Isak

Ny djurvakt
trygg och omtänksam djurpassning9.8 km - Bollmora
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
NannaN

9. Nanna

10.6 km
från
200 kr
/dag

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
NannaN

9. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 10.6 km
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
200 kr
/dag
MilenaM

10. Milena

11.9 km
från
300 kr
/dag
Ny djurvakt

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

10. Milena

Ny djurvakt
11.9 km
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
SofiaS

11. Sofia

13.3 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
SofiaS

11. Sofia

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!13.3 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
AlinaA

12. Alina

15.8 km - Hagalund
från
400 kr
/dag

Rastning & Passning med Kärlek och Kompetens!

Bor med 1 hund
Bor med Havapoo Misha
AlinaA

12. Alina

Rastning & Passning med Kärlek och Kompetens! 15.8 km - Hagalund
Bor med 1 hund
Bor med Havapoo Misha
från
400 kr
/dag
AnjaA

13. Anja

16.7 km
från
350 kr
/dag

Your Dog-wants A New Bestfriend Buddy?

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv igår
AnjaA

13. Anja

Your Dog-wants A New Bestfriend Buddy?16.7 km
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv igår
från
350 kr
/dag
AnastasiiaA

14. Anastasiia

17 km - Bromma
från
190 kr
/dag
24 recensioner
5
återkommande gäster

För ditt husdjurs bästa!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
AnastasiiaA

14. Anastasiia

För ditt husdjurs bästa!17 km - Bromma
(24 recensioner)
5 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
från
190 kr
/dag
RebeccaR

15. Rebecca

17 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Ordningsam tjej som älskar djur!

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
RebeccaR

15. Rebecca

Ordningsam tjej som älskar djur! 17 km
(1 recension)
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
200 kr
/dag
CalleC

16. Calle

15.4 km
från
449 kr
/dag
1 recension

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!

Svarar vanligtvis inom en dag
CalleC

16. Calle

Lämna era djur till en naturälskande norrlänning!!15.4 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
449 kr
/dag
AlperenA

17. Alperen

13.7 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

17. Alperen

Dog Lover & Engineer13.7 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
JoosjeJ

18. Joosje

19.8 km
från
350 kr
/dag

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

18. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till19.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
350 kr
/dag
MoaM

19. Moa

16.6 km
från
300 kr
/dag
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

19. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 16.6 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Boo för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Boo att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Boo som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Boo bokar hunddagis på Pawshake. Över 221 djurägare i Boo har lämnat en recension, med ett medel på 4.91/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express