1. Hundrastning
  2. Arlöv

Hundrastning, Arlöv

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
NatalyN

1. Nataly

3.3 km
från
140 kr
/promenad
Ny djurvakt

Reliable & Loving Dog Walker & Cat Sitter in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
NatalyN

1. Nataly

Ny djurvakt
Reliable & Loving Dog Walker & Cat Sitter in Malmö3.3 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
140 kr
/promenad
EstherE

2. Esther

4.1 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Happy walks, wagging tails 🐾 Your trusted dog buddy in Malmö

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 4 dagar sen
EstherE

2. Esther

Ny djurvakt
Happy walks, wagging tails 🐾 Your trusted dog buddy in Malmö4.1 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
NataliaN

3. Natalia

2.7 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring, responsible, and attentive person

Senast aktiv 7 dagar sen
NataliaN

3. Natalia

Ny djurvakt
Caring, responsible, and attentive person2.7 km
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
DavidD

4. David

2.6 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö

Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
DavidD

4. David

Reliable & Caring Dog Walker in Malmö2.6 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 7 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
"Vi är väldigt, väldigt nöjda med David som hundvakt! Han är lugn och trygg, kommer punktligt och har väldigt fin hand med vår hund. Vi kan varmt rekommendera David😊"
HannaH
Granskning av Hanna
från
100 kr
/promenad
AlyssaA

5. Alyssa

3.2 km
från
100 kr
/promenad

Whisker-Approved Sitting

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
AlyssaA

5. Alyssa

Whisker-Approved Sitting3.2 km
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
MildaM

6. Milda

4.8 km
från
150 kr
/promenad
44 recensioner
27
återkommande gäster

Most attentive care for your pets!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
MildaM

6. Milda

Most attentive care for your pets!4.8 km
(44 recensioner)
27 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 2 dagar sen
"Både vi och vår hund trivs bra med Milda. Vi kommer definitivt använda oss av Milda när vi behöver hjälp nästa gång. Kan varmt rekommendera Milda!"
ChristinaC
Granskning av Christina
från
150 kr
/promenad
SofiaS

7. Sofia

3.2 km
från
120 kr
/promenad
19 recensioner
10
återkommande gäster

Studerande djurvän

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
SofiaS

7. Sofia

Studerande djurvän 3.2 km
(19 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
120 kr
/promenad
SamS

8. Sam

3.5 km
från
190 kr
/promenad
6 recensioner
3
återkommande gäster

Safe and Reliable Animal Care

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SamS

8. Sam

Safe and Reliable Animal Care3.5 km
(6 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Pålitlig, professionell och fantastisk med vår hund som har särskilda behov. Reliable, professional and fantastic with our dog with special needs."
EricaE
Granskning av Erica
från
190 kr
/promenad
OliviaO

9. Olivia

0.8 km
från
120 kr
/promenad
5 recensioner

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family

Senast aktiv idag
OliviaO

9. Olivia

Loving, Reliable Pet Sitter Who Treats Every Dog Like Family 0.8 km
(5 recensioner)
Senast aktiv idag
från
120 kr
/promenad
SaliS

10. Sali

4 km
från
400 kr
/promenad

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt

Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
SaliS

10. Sali

Kärleksfull och ansvarsfull djurvakt4 km
Senast aktiv igår
Bor med 1 hund
från
400 kr
/promenad
FatimaF

11. Fatima

6 km
från
170 kr
/promenad
18 recensioner
10
återkommande gäster

Med kärlek som djurälskare!

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 katt
FatimaF

11. Fatima

Med kärlek som djurälskare! 6 km
(18 recensioner)
10 återkommande gäster
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 katt
från
170 kr
/promenad
AmirA

12. Amir

3.7 km
från
200 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
AmirA

12. Amir

🐱 Trusted Cat Sitter in Malmö | Home Visits3.7 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 3 katter
från
200 kr
/promenad
HimadriH

13. Himadri

2.2 km
från
175 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Make your pet feel loved alltid

Senast aktiv 3 dagar sen
HimadriH

13. Himadri

Make your pet feel loved alltid2.2 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
från
175 kr
/promenad
SarahS

14. Sarah

4.5 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
1
återkommande gäst

Reliable and professional pet care in Malmö

Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
SarahS

14. Sarah

Reliable and professional pet care in Malmö4.5 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 6 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
MikaM

15. Mika

4.2 km
från
130 kr
/promenad
4 recensioner
2
återkommande gäster

Animals are the only pure souls left to love.

Senast aktiv 4 dagar sen
MikaM

15. Mika

Animals are the only pure souls left to love.4.2 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
från
130 kr
/promenad
MayraM

16. Mayra

3.5 km
från
200 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
MayraM

16. Mayra

Ny djurvakt
Trygg och erfaren hundrastare i Malmö 🐾3.5 km
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 5 dagar sen
från
200 kr
/promenad
NoraN

17. Nora

1.9 km
från
150 kr
/promenad
18 recensioner
7
återkommande gäster

Passionerad Djurälskare

Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
NoraN

17. Nora

Passionerad Djurälskare1.9 km
(18 recensioner)
7 återkommande gäster
Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
från
150 kr
/promenad
KamilaK

18. Kamila

0.2 km
från
100 kr
/promenad
20 recensioner
7
återkommande gäster

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺

Bor med 2 katter
KamilaK

18. Kamila

Kamila - ditt husdjurs nya bästa vän 😺0.2 km
(20 recensioner)
7 återkommande gäster
Bor med 2 katter
från
100 kr
/promenad
MariaM

19. Maria

3.4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)

Svarar vanligtvis inom en dag
MariaM

19. Maria

a seasoned dog owner ready to befriend your pet:)3.4 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/promenad
TerenceT

20. Terence

3.2 km
från
100 kr
/promenad

Dogs are my passion and safe space!

TerenceT

20. Terence

Dogs are my passion and safe space!3.2 km
från
100 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Arlöv som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Arlöv och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Arlöv . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Arlöv bokar hundpromenader på Pawshake. Över 301 djurägare i Arlöv har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express