1. Hundrastning
  2. Hjällbo

Hundrastning, Hjällbo

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AdriannaA

1. Adrianna

0.1 km
från
105 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

1. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning0.1 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
yangY

2. yang

5.7 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 6 dagar sen
yangY

2. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs5.7 km
(1 recension)
Senast aktiv 6 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
EllaE

3. Ella

4.4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Söker du hundvakt?

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
EllaE

3. Ella

Söker du hundvakt?4.4 km
(1 recension)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
från
100 kr
/promenad
NellieN

4. Nellie

5.8 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 4 dagar sen
NellieN

4. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt5.8 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AdamA

5. Adam

0.8 km
från
15 €
/promenad

Erfaren lugn kattälskare

Bor med 1 katt
AdamA

5. Adam

Erfaren lugn kattälskare 0.8 km
Bor med 1 katt
från
15 €
/promenad
JohannaJ

6. Johanna

3.3 km
från
100 kr
/promenad

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

6. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana3.3 km
från
100 kr
/promenad
MartaM

7. Marta

4.5 km
från
170 kr
/promenad
28 recensioner
14
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
MartaM

7. Marta

En galen två-katts-ägare4.5 km
(28 recensioner)
14 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
170 kr
/promenad
FrederikkeF

8. Frederikke

2.6 km - Backa
från
200 kr
/promenad

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

8. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden2.6 km - Backa
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/promenad
ClaraC

9. Clara

5.4 km
från
130 kr
/promenad
3 recensioner
1
återkommande gäst

En sprallig men lugn tjej som älskar djur.

Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en dag
ClaraC

9. Clara

En sprallig men lugn tjej som älskar djur.5.4 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en dag
från
130 kr
/promenad
JaffarJ

10. Jaffar

5.4 km
från
300 kr
/promenad

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

10. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig5.4 km
från
300 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Hjällbo som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Hjällbo och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Hjällbo . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Hjällbo bokar hundpromenader på Pawshake. Över 230 djurägare i Hjällbo har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express