1. Hundrastning
  2. Mölndal

Hundrastning, Mölndal

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

4.9 km
från
100 kr
/promenad
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)4.9 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
"Vi är så nöjda med Laura. Hon är pålitlig och uppdaterar alltid om vår lillemans dag. Hon svarar alltid på ens meddelanden och skriver om det varit något under dagen. Hon har även uppdaterat med foton varje gång och ibland även skickat på våra andra djur, det värmer alltid ens mamma-hjärta. Det är tydligt att vår Bob trivs i hennes sällskap och att han tycker mycket om henne, det syns på både bilderna som tas men också hur han blir när vi nämner Lauras namn, när vi kommit hem från jobbet. Vi känner oss väldigt trygga med att ha Laura som vår dagmatte när vi är på jobb. Hon ser alltid till att våra killar har det bäst. Vi rekommenderar henne starkt!"
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
100 kr
/promenad
VictoriaV

2. Victoria

0.8 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 2 katter
VictoriaV

2. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare0.8 km
Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 2 katter
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
DariaD

3. Daria

5.6 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
DariaD

3. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀5.6 km
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
MeenamM

4. Meenam

0.7 km
från
300 kr
/promenad
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

4. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på0.7 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 5 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/promenad
PatriciaP

5. Patricia

5.6 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv igår
PatriciaP

5. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️5.6 km
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
FransF

6. Frans

5.4 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
FransF

6. Frans

Din katts nya bästa vän!5.4 km
(2 recensioner)
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AngelicaA

7. Angelica

5.2 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 14 dagar sen
AngelicaA

7. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg5.2 km
(2 recensioner)
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 14 dagar sen
från
150 kr
/promenad
MalinM

8. Malin

2.9 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 katt
MalinM

8. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader2.9 km
(3 recensioner)
Senast aktiv 3 dagar sen
Bor med 1 katt
från
100 kr
/promenad
AmeliaA

9. Amelia

5.5 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
AmeliaA

9. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt5.5 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 11 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
från
140 kr
/promenad
AndrinaA

10. Andrina

0.8 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AndrinaA

10. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!0.8 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

11. Haribhaskar

3.9 km
från
100 kr
/promenad

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

11. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home3.9 km
från
100 kr
/promenad
ArdalanA

12. Ardalan

0.1 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg

Svarar vanligtvis inom en dag
ArdalanA

12. Ardalan

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg 0.1 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/promenad
DagmaraD

13. Dagmara

4.7 km
från
100 kr
/promenad

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

13. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾4.7 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
SofiaS

14. Sofia

2.9 km
från
200 kr
/promenad

Vill bli djurvakt

SofiaS

14. Sofia

Vill bli djurvakt2.9 km
från
200 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Mölndal som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Mölndal och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Mölndal . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Mölndal bokar hundpromenader på Pawshake. Över 234 djurägare i Mölndal har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express