1. Hundrastning
  2. Örgryte

Hundrastning, Örgryte

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

5.1 km
från
100 kr
/promenad
152 recensioner
52
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad igår
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)5.1 km
(152 recensioner)
52 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad igår
"Mycket bra hundvakt! Rekommenderas varmt!"
SylviaS
Granskning av Sylvia
från
100 kr
/promenad
VictoriaV

2. Victoria

4.7 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 6 dagar sen
VictoriaV

2. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare4.7 km
Senast aktiv 6 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
LeilaL

3. Leila

2.6 km - Nordstaden
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt
1 recension

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast aktiv 2 dagar sen
LeilaL

3. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾2.6 km - Nordstaden
(1 recension)
Senast aktiv 2 dagar sen
"Leila was so wonderful with my babies. She was patient and super professional and my dogs loved her! Will definitely book again! Thanks Leila!"
LucyL
Granskning av Lucy
från
150 kr
/promenad
DariaD

4. Daria

2.4 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
DariaD

4. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀2.4 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
yangY

5. yang

4.6 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 6 dagar sen
yangY

5. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs4.6 km
(1 recension)
Senast aktiv 6 dagar sen
från
100 kr
/promenad
InaI

6. Ina

3.5 km
från
150 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
InaI

6. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!3.5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
"Ina is a true blessing for both pets and their owners! She understands how attached I am to my dog and he to me, she communicates frequently and shows a lot of care for him. Thank you Ina! "
IndiI
Granskning av Indi
från
150 kr
/promenad
AngelicaA

7. Angelica

0.4 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
AngelicaA

7. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg0.4 km
(2 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
från
150 kr
/promenad
FransF

8. Frans

1.7 km - Krokslätt
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
FransF

8. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!1.7 km - Krokslätt
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
EllaE

9. Ella

4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Söker du hundvakt?

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
EllaE

9. Ella

Söker du hundvakt?4 km
(1 recension)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
från
100 kr
/promenad
PatriciaP

10. Patricia

0.2 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast aktiv 4 dagar sen
PatriciaP

10. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️0.2 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
105 kr
/promenad
NellieN

11. Nellie

1.7 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 4 dagar sen
NellieN

11. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt1.7 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
SpoorthiS

12. Spoorthi

5.3 km - Tolered
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
SpoorthiS

12. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 5.3 km - Tolered
(3 recensioner)
Senast aktiv 6 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
från
100 kr
/promenad
KarinK

13. Karin

5 km
från
100 kr
/promenad

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

13. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader5 km
Bor med 3 katter
från
100 kr
/promenad
JohannaJ

14. Johanna

5.6 km
från
100 kr
/promenad

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

14. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana5.6 km
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

15. Haribhaskar

1.7 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

15. Haribhaskar

Ny djurvakt
Pet parent missing his lovely dog at home1.7 km
från
100 kr
/promenad
ArdalanA

16. Ardalan

5.4 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg

Svarar vanligtvis inom en dag
ArdalanA

16. Ardalan

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg 5.4 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
100 kr
/promenad
MeenamM

17. Meenam

4.8 km
från
300 kr
/promenad
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

17. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på4.8 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/promenad
OkuliinaO

18. Okuliina

6 km
från
120 kr
/promenad
10 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
OkuliinaO

18. Okuliina

Loving and experienced care for your pet6 km
(10 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
120 kr
/promenad
MartaM

19. Marta

3.9 km
från
170 kr
/promenad
28 recensioner
14
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
MartaM

19. Marta

En galen två-katts-ägare3.9 km
(28 recensioner)
14 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
170 kr
/promenad
AmeliaA

20. Amelia

0.1 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
AmeliaA

20. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt0.1 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
140 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Örgryte som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Örgryte och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Örgryte . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Örgryte bokar hundpromenader på Pawshake. Över 230 djurägare i Örgryte har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express