1. Hundrastning
  2. Skarpnäck

Hundrastning, Skarpnäck

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
SofiaS

1. Sofia

3 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
SofiaS

1. Sofia

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!3 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
"Sofia är kunnig och trygg och jag känner mig helt lugn med att lämna min hund med henne. "
LisaL
Granskning av Lisa
från
100 kr
/promenad
ZiyaZ

2. Ziya

4.7 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

2. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm4.7 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
EliasE

3. Elias

3.2 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Hundtokig socionom

Senast aktiv igår
EliasE

3. Elias

Ny djurvakt
Hundtokig socionom3.2 km
Senast aktiv igår
från
100 kr
/promenad
MechelleM

4. Mechelle

2 km
från
120 kr
/promenad

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾

Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
MechelleM

4. Mechelle

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾2 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
från
120 kr
/promenad
MarinaM

5. Marina

3.9 km
från
100 kr
/promenad

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
MarinaM

5. Marina

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨3.9 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
100 kr
/promenad
MoaM

6. Moa

2.7 km
från
200 kr
/promenad
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

6. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 2.7 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Ett riktigt kap till hundvakt! Moa har varit min fyrbentas trygga punkt i 2 veckor och allting har funkat helt perfekt. Kommer utan tvekan se åt hennes håll nästa gång vi behöver hjälp "
LinaL
Granskning av Lina
från
200 kr
/promenad
ElsaE

7. Elsa

4.5 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner
4
återkommande gäster

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!

Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
ElsaE

7. Elsa

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!4.5 km
(3 recensioner)
4 återkommande gäster
Senast bokad igår
Senast kontaktad igår
"Elsa is an amazing young sitter who genuinely cares about every dog she looks after. She is wonderful with my dog, not only taking him on great walks, but also taking the time to play with him and give him lots of attention. She was so understanding and accommodating of his needs, which made me feel completely at ease. I couldn’t have asked for a better sitter!"
PiaP
Granskning av Pia
från
100 kr
/promenad
RaniaR

8. Rania

5 km
från
200 kr
/promenad
1 recension

Pålitlig hundvakt med stor erfarenhet 🐾

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
RaniaR

8. Rania

Pålitlig hundvakt med stor erfarenhet 🐾5 km
(1 recension)
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
"Rania took great care of our puppy 🐩"
SamuelS
Granskning av Samuel
från
200 kr
/promenad
EviE

9. Evi

4.3 km
från
140 kr
/promenad
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
EviE

9. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt4.3 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
140 kr
/promenad
FridaF

10. Frida

0.5 km
från
150 kr
/promenad

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
FridaF

10. Frida

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt0.5 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
150 kr
/promenad
KarlaK

11. Karla

5 km
från
180 kr
/promenad
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Svarar vanligtvis inom en dag
KarlaK

11. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes5 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
180 kr
/promenad
ClaudiaC

12. Claudia

5.3 km
från
180 kr
/promenad

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

12. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!5.3 km
från
180 kr
/promenad
yaxuY

13. yaxu

1.8 km
från
150 kr
/promenad

Pålitlig, ansvarsfull, flexibel, katt/hundpassning

Bor med 1 katt
yaxuY

13. yaxu

Pålitlig, ansvarsfull, flexibel, katt/hundpassning1.8 km
Bor med 1 katt
från
150 kr
/promenad
UlianaU

14. Uliana

3.7 km
från
130 kr
/promenad
12 recensioner
5
återkommande gäster

Loving and experienced pet sitter 🤍

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv igår
UlianaU

14. Uliana

Loving and experienced pet sitter 🤍3.7 km
(12 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv igår
"Lovely person and very proactive in ensuring our little dog got what he needed 🐾"
SamuelS
Granskning av Samuel
från
130 kr
/promenad
KaylaK

15. Kayla

4.7 km
från
130 kr
/promenad
5 recensioner
2
återkommande gäster

Animal Lover! Redo att hjälpa till!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KaylaK

15. Kayla

Animal Lover! Redo att hjälpa till!4.7 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"Jag kan varmt rekommendera Kayla! "
SusannaS
Granskning av Susanna
från
130 kr
/promenad
LeilaL

16. Leila

4.8 km
från
150 kr
/promenad

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
LeilaL

16. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 4.8 km
Senast kontaktad igår
Senast aktiv igår
från
150 kr
/promenad
KimK

17. Kim

3.4 km
från
200 kr
/promenad
3 recensioner

I am ready to be your pet's next best friend.

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
KimK

17. Kim

I am ready to be your pet's next best friend. 3.4 km
(3 recensioner)
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/promenad
RebeccaR

18. Rebecca

2 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Ordningsam tjej som älskar djur!

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
RebeccaR

18. Rebecca

Ordningsam tjej som älskar djur! 2 km
(1 recension)
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
100 kr
/promenad
EbbaE

19. Ebba

5.7 km
från
150 kr
/promenad

Mina personligheter och färdigheter

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
EbbaE

19. Ebba

Mina personligheter och färdigheter5.7 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
från
150 kr
/promenad
JoosjeJ

20. Joosje

4.8 km
från
150 kr
/promenad

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

20. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till4.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
150 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Skarpnäck som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Skarpnäck och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Skarpnäck . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Skarpnäck bokar hundpromenader på Pawshake. Över 360 djurägare i Skarpnäck har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express