1. Hundrastning
  2. Skarpnäck

Hundrastning, Skarpnäck

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
SofiaS

1. Sofia

5.5 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
SofiaS

1. Sofia

Hunden i fokus, van vid aktiva individer!5.5 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
"Sofia är kunnig och trygg och jag känner mig helt lugn med att lämna min hund med henne. "
LisaL
Granskning av Lisa
från
100 kr
/promenad
ZiyaZ

2. Ziya

3.3 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

2. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm3.3 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AlisonA

3. Alison

5.3 km
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt

Canadian dog sitter in Stockholm!

Senast aktiv 10 dagar sen
AlisonA

3. Alison

Ny djurvakt
Canadian dog sitter in Stockholm!5.3 km
Senast aktiv 10 dagar sen
från
150 kr
/promenad
EviE

4. Evi

4.5 km
från
140 kr
/promenad
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
EviE

4. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt4.5 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
140 kr
/promenad
MarinaM

5. Marina

6 km
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt

Caring for your dog like they are part of the family

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 hund
MarinaM

5. Marina

Ny djurvakt
Caring for your dog like they are part of the family6 km
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 1 hund
från
150 kr
/promenad
NannaN

6. Nanna

5.4 km
från
100 kr
/promenad

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
NannaN

6. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 5.4 km
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
YevheniiaY

7. Yevheniia

2.1 km
från
125 kr
/promenad
Ny djurvakt

Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
YevheniiaY

7. Yevheniia

Ny djurvakt
Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän2.1 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
från
125 kr
/promenad
AnneliA

8. Anneli

0.2 km
från
300 kr
/promenad

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

8. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 0.2 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/promenad
KarlaK

9. Karla

4.4 km
från
180 kr
/promenad
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Svarar vanligtvis inom en dag
KarlaK

9. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes4.4 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
180 kr
/promenad
ClaudiaC

10. Claudia

5.5 km
från
180 kr
/promenad

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

10. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!5.5 km
från
180 kr
/promenad
UlianaU

11. Uliana

4.5 km
från
130 kr
/promenad
12 recensioner
5
återkommande gäster

Loving and experienced pet sitter 🤍

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv igår
UlianaU

11. Uliana

Loving and experienced pet sitter 🤍4.5 km
(12 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv igår
"Lovely person and very proactive in ensuring our little dog got what he needed 🐾"
SamuelS
Granskning av Samuel
från
130 kr
/promenad
KaylaK

12. Kayla

5 km
från
130 kr
/promenad
5 recensioner
2
återkommande gäster

Animal Lover! Redo att hjälpa till!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KaylaK

12. Kayla

Animal Lover! Redo att hjälpa till!5 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"Jag kan varmt rekommendera Kayla! "
SusannaS
Granskning av Susanna
från
130 kr
/promenad
KimK

13. Kim

4.6 km
från
200 kr
/promenad
3 recensioner

I am ready to be your pet's next best friend.

Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
KimK

13. Kim

I am ready to be your pet's next best friend. 4.6 km
(3 recensioner)
Senast aktiv 4 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/promenad
AnnA

14. Ann

2.8 km
från
150 kr
/promenad
5 recensioner

Kattvakt och hundrastning

Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
AnnA

14. Ann

Kattvakt och hundrastning2.8 km
(5 recensioner)
Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
från
150 kr
/promenad
EllinorE

15. Ellinor

4.9 km
från
200 kr
/promenad

Söker Du En Pålitlig Djurvän?

Bor med 2 katter
EllinorE

15. Ellinor

Söker Du En Pålitlig Djurvän?4.9 km
Bor med 2 katter
från
200 kr
/promenad
EmiliaE

16. Emilia

5.3 km
från
200 kr
/promenad

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö

Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
EmiliaE

16. Emilia

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö5.3 km
Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
från
200 kr
/promenad
AnnikaA

17. Annika

6 km
från
250 kr
/promenad

Kärleksfull hundvakt finnes

Bor med 2 katter
AnnikaA

17. Annika

Kärleksfull hundvakt finnes6 km
Bor med 2 katter
från
250 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Skarpnäck som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Skarpnäck och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Skarpnäck . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Skarpnäck bokar hundpromenader på Pawshake. Över 360 djurägare i Skarpnäck har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express