1. Husvakt
  2. Handen

Husvakt, Handen

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AlisonA

1. Alison

18.8 km
från
400 kr
/natt
Ny djurvakt

Canadian dog sitter in Stockholm!

Senast aktiv igår
AlisonA

1. Alison

Ny djurvakt
Canadian dog sitter in Stockholm!18.8 km
Senast aktiv igår
från
400 kr
/natt
UlianaU

2. Uliana

14.9 km
från
280 kr
/natt
12 recensioner
5
återkommande gäster

Loving and experienced pet sitter 🤍

Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad
UlianaU

2. Uliana

Loving and experienced pet sitter 🤍14.9 km
(12 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad
"A+++! Om jag kunde ge fler än fem stjärnor skulle jag göra det. Uliana tog så väl hand om vår katt, vår hund och vårt hus. Hon ställde rätt frågor och skickade uppdateringar, och när vi kom hem var djuren glada och allt undanplockat och fint. Vi kommer absolut att välja Uliana nästa gång vi behöver hus- och djurvakt. A+++! If I could give more than five stars, I would. Uliana took great care of our cat, dog and house. She asked all the right questions and sent updates, and when we got home the animals were happy and the house was in absolutely perfect order. We will certainly be asking Uliana next time we need a house and pet sitter."
FannyF
Granskning av Fanny
från
280 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
ElsaE

3. Elsa

16.6 km
från
350 kr
/natt
3 recensioner
3
återkommande gäster

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!

Senast bokad idag
Senast kontaktad 4 dagar sen
ElsaE

3. Elsa

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!16.6 km
(3 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast bokad idag
Senast kontaktad 4 dagar sen
från
350 kr
/natt
IsakI

4. Isak

10.5 km - Bollmora
från
400 kr
/natt
Ny djurvakt

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad 5 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
IsakI

4. Isak

Ny djurvakt
trygg och omtänksam djurpassning10.5 km - Bollmora
Senast bokad 5 dagar sen
Senast kontaktad 10 dagar sen
från
400 kr
/natt
MilenaM

5. Milena

16.1 km
från
900 kr
/natt
Ny djurvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
MilenaM

5. Milena

Ny djurvakt
16.1 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
900 kr
/natt
AnastasiiaA

6. Anastasiia

9.9 km
från
250 kr
/natt
Ny djurvakt

Just a girl who really love pets 🐾💗

Senast kontaktad 4 dagar sen
Senast aktiv igår
AnastasiiaA

6. Anastasiia

Ny djurvakt
Just a girl who really love pets 🐾💗9.9 km
Senast kontaktad 4 dagar sen
Senast aktiv igår
från
250 kr
/natt
JessieJ

7. Jessie

17.5 km
från
350 kr
/natt
4 recensioner

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
JessieJ

7. Jessie

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till17.5 km
(4 recensioner)
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad 4 dagar sen
från
350 kr
/natt
EviE

8. Evi

11.4 km
från
350 kr
/natt

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv idag
EviE

8. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt11.4 km
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv idag
från
350 kr
/natt
PetronelaP

9. Petronela

1.6 km
från
370 kr
/natt

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats

Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
PetronelaP

9. Petronela

Filling your pet’s life with care, love, safety and treats 1.6 km
Senast aktiv 6 dagar sen
Bor med 2 katter
från
370 kr
/natt
AnneliA

10. Anneli

15.4 km
från
350 kr
/natt

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Senast aktiv 7 dagar sen
Bor med 1 katt
AnneliA

10. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 15.4 km
Senast aktiv 7 dagar sen
Bor med 1 katt
från
350 kr
/natt
KarlaK

11. Karla

16.3 km
från
400 kr
/natt
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Senast aktiv 14 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
KarlaK

11. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes16.3 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 14 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en dag
från
400 kr
/natt
ClaudiaC

12. Claudia

17 km
från
400 kr
/natt

🐾Will lovingly care for cats and dogs!

ClaudiaC

12. Claudia

🐾Will lovingly care for cats and dogs!17 km
från
400 kr
/natt
MathieuM

13. Mathieu

12.1 km
från
649 kr
/natt
15 recensioner
4
återkommande gäster

Bästa petsitters🐶

Svarar vanligtvis inom en dag
MathieuM

13. Mathieu

Bästa petsitters🐶12.1 km
(15 recensioner)
4 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom en dag
"Super! Mathieu et Julia ont vraiment bien pris soin de ma Laika! "
DavidD
Granskning av David
från
649 kr
/natt
JuliaJ

14. Julia

19.9 km
från
550 kr
/natt
16 recensioner
8
återkommande gäster

Pålitlig djurälskare

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 7 dagar sen
JuliaJ

14. Julia

Pålitlig djurälskare 19.9 km
(16 recensioner)
8 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 7 dagar sen
från
550 kr
/natt
KaylaK

15. Kayla

10.7 km
från
315 kr
/natt
5 recensioner
2
återkommande gäster

Animal Lover! Redo att hjälpa till!

KaylaK

15. Kayla

Animal Lover! Redo att hjälpa till!10.7 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
"Bästa Kayla! Så bra med våra katter och känner av deras personlighet. Supertrevlig tjej, Rekommenderas varmt ❤️"
MarieM
Granskning av Marie
från
315 kr
/natt
AndreasA

16. Andreas

19.3 km
från
500 kr
/natt
2 recensioner

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
AndreasA

16. Andreas

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa19.3 km
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
500 kr
/natt
OksanaO

17. Oksana

16.7 km
från
350 kr
/natt

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
OksanaO

17. Oksana

Experienced Cat Sitter: Care&Playtime for Your Furry Friends16.7 km
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
350 kr
/natt
MoaM

18. Moa

14.4 km
från
595 kr
/natt
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

18. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 14.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
595 kr
/natt
LeilaL

19. Leila

12.2 km
från
500 kr
/natt

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge

Svarar vanligtvis inom en dag
LeilaL

19. Leila

Hund och kattvakt i stort hus i Huddinge 12.2 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
500 kr
/natt
EssieE

20. Essie

0.6 km
från
450 kr
/natt

jag älskar hundar och längtar efter att få träffa de!

Svarar vanligtvis inom en dag
EssieE

20. Essie

jag älskar hundar och längtar efter att få träffa de!0.6 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
450 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Handen medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Handen.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Handen sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Handen bokar husvakt på Pawshake. Över 147 djurägare i Handen har lämnat en recension, med ett medel på 4.99/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express